Virginia Pepper Potts alias Rescue

Virginia Pepper Potts alias Rescue

Středa, hrdina je třeba
0 0
24. říjen 2018, napsal Just Er

Jelikož vyplula na povrch informace ohledně toho, že uvidíme Pepper jako Rescue v dalších Avengers, podíváme se na ni při dnešní středě trochu blíž.

Virginia Pepper Potts alias Rescue

Virginia ”Pepper“ Potts byla členkou Stark Industries už od dob, kdy Stark Industries řídil Howard Stark. Svou přezdívku Pepper získala podle svých rudých vlasů a povahy, avšak přezdívka se začala používat více než její pravé jméno. Po smrti Howarda přebral Industries Anthony Edward Stark a ten si ihned uvědomil její důležitost, protože se v záležitostech firmy orientovala lépe než on. Pepper odváděla za Tonyho většinu jeho práce, protože Tony se věnoval více společenskému životu než své firmě.

Poté, co se Anthony stal Iron Manem, začala si Pepper všímat, jak se mění jeho chování. Tony začal být víc zodpovědný a nedával Pepper tolik práce, avšak držel si od ní odstup kvůli svému tajemství. Tony si najal svého bývalého bodyguarda Happyho Hogana jako řidiče. Happy si ihned všiml Pepper a zamiloval se do ní na první pohled. Pepper ho však opakovaně odmítla a až poté, co byl Happy malém zabit jedním z nepřátel Iron Mana, si Pepper uvědomila, jak ho miluje a vzali se. Jejich manželství zažilo mnohé tvrdé pády a poté, co si adoptovali dítě, nebyl Happy schopen udržet si stálou práci a toto vedlo postupem času k rozvodu. Po rozvodu se oba dva vrátili ke své práci ve Stark Industries a nyní už věděli, že je Tony Iron Man. Vztah mezi Tonym a Pepper i nadále zůstával spíše v platonické fázi, ale Happy se s Pepper nakonec usmířil a opět se vzali. Pár si chtěl založit rodinu a pokoušeli se o vlastní dítě. Pepper se povedlo otěhotnět, ale záhy zase potratila, když ji napadl Ayisho. Informaci o potratu Pepper zatajila, aby nezpůsobila problémy ve vztahu. Okolnosti se ale o problémy postaraly samy, jak už to tak bývá, a Happy utrpěl poškození mozku po útoku Spymastera. Happy zůstal v kómatu a Pepper se nakonec rozhodla k tomu, aby ho Tony odpojil od podpory života. Po všech těhle událostech se Pepper stala velitelkou superhrdinského týmu, ve kterém si říkala „Hera“. Tým moc dlouho nefungoval a po jeho rozpadu si jí vzal Tony zpět k sobě do Industries a zapojil jí do vlastních projektů, čímž se k sobě opět dostávali blíž a blíž. Jednoho dne byla Pepper zasažena téměř fatálním výbuchem, který byl způsoben Ezeichelem Stanem. Pepper utrpěla těžká poranění hrudníku a málem zemřela, ale Tony jí zachránil život aplikací magnetického reaktoru, podobného jako měl on sám. Když byl Tony pronásledován Normanem Osbornem a jeho agenty HAMMER, protože odmítl odevzdat Superhuman Digital Database, dal na starosti Pepper jeho firmu, aby ohlídala to, že nezkrachuje. Mezitímm co Pepper utíkala, našla oblek „Mark 1616“, který byl dělaný přesně pro ni. Bez váhání se ho ujala a pod kódovým jménem „Rescue“ odvrátila útok. Její hrdinská kariéra avšak nijak nepokračovala, nebo to alespoň není známo. Vrátila Tonymu jeho reaktor a poté už o Rescue nejsou žádné informace.

Nyní se zřejmě dočkáme filmového zpracování Rescue, která se má objevit v Avengers 4.

Zdroje: https://www.marvel.com/…pepper-potts


Nábor do redakce

Mám zájem!Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Just Er
Uživatel

Kde nás najdeš


Nábor do redakce

Mám zájem!