Supergiant

Supergiant

Supergiant

22. duben 2018 Mia EVIL neděle 0

Nutno podotknout, že není jasně dáno, že se v Infinity War objeví Black Order v kompletní sestavě, avšak, jak nás Marvel zas a znovu učí, v těchto případech je lepší se připravit na všechno. Pokračujeme sličnou dámou – střezte se Supergiant!

Tato modrá, vlasůprostá krasavice se nám poprvé přestavila v Infinity # 1 z října 2013 a stejně jako Corvus Glaive se účastnila hledání Thanosova syna Thanea a obléhání důvěrně známé školy pro „nadané studenty“, toho času pod vedením Jean Gray. O něco zajímavější historii má s některými Ihnumans, konkrétně s Black Boltem, s jehož myslí si tou dobou pohrávala velmi užitečným způsobem, a následně s Maximem. Spoiler Alert! – tento příběh měl poměrně definitivní dohru, řekněme jen, že v tom figurovala bomba, neobydlená planeta a Lockjaw.

Supergiant je omnipatka, což znamená, že dokáže psionicky posednout mysl osoby jakékoli rasy a není omezena množstvím ovládnutých jedinců. Tato schopnost se mnohdy ukázala jako mimořádně užitečná, ale také nestabilní. Supergiant je svého druhu mentální parazit, který napadá intelekt a pohlcuje ho stejným způsobem, jako nákaza buňky. Dokáže myšlenky „ovládnutých“ číst, řídit a také plně ovládat, často přesáhne vlastní vědomí posednutých a nahradí je svým. Ti jsou pak bezmocní a plně podřízení její vůli. Díky tak extrémnímu přilnutí k cizí mysli dokáže řídit jejich přímé konání a to na obrovskou vzdálenost. Není tedy omezena blízkostí ovládnutého „subjektu“. Aby toho nebylo málo, tahle sympatická, byť mentálně poněkud kolísavá, dáma dovede fázovat skrz libovolnou hmotu, bez ohledu na to, jestli jde o protivníka, nebo překážku v cestě, a je také mimořádně imunní vůči všem formám fyzického poškození.

Možná je to jen můj názor, ale mám pocit, že tahle fešanda se v Infinity War neobjeví. Důvod by byl prostý – mít filmový Thanos v týmu ji, délka traileru by dalece přesahovala délku samotného filmu, a obávám se, že by se Avengers na scéně příliš neohřáli. Ale třeba ne…třeba ne…

Ohodnoť článek

Pro ohodnocení článku se, prosím, přihlaš zde.

Průměrné hodnocení 0 / 5

O autorovi
Mia
Mia
Mia
Administrátor

„Fanatická fanynka Kapitána Ameriky a Buckyho Barnese, s příležitostnou obsesí pro padouchy a zastánkyně práv komiksových parťáků.“

Komentáře

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaš nebo zaregistruj.

Zatím nebyl napsán žádný komentář.