Proxima Midnight

Proxima Midnight

EVIL neděle
0 0
15. duben 2018, napsal Mia

Infinity War se blíží a je tak nejvyšší čas po bok Corvuse Glaivea postavit i zbytek Black Orderu. Pokračujeme jeho drahou polovičkou – Proximou Midnight!

Proxima Midnight

Proxima Midnight je (bohužel pro Avengers) právem titulována nejlepší bojovnicí Black Orderu. Je velmi silná a jen málokterý šílenec by chtěl dobrovolně čelit jejímu ostří. Poprvé jsme s touto modrou dámou měli tu čest v New Avengers #8 – What Maximus Made; Prelude to Infinity a cestování po galaxii přestala být sranda.

Black Order je svého druhu zájmový kroužek – pokud vás těší ničení, utrpení ostatních, nebo chcete jen sbalit Lady Death, stačí podepsat přihlášku. Proxima si se svým chotěm v krutosti nijak nezadá.

Na Zemi už jednou vyslána byla – konkrétně do Atlantis, jako součást Thanosovy invaze. Při této návštěvě měla tu čest s Namorem, kterému předložila nabídku, která se neodmítá – přežití Atlanťanů výměnou za pomoc s najitím Kamenů nekonečna. Naklonit ho své věci nebyl ve výsledku takový problém, jen škoda, že to nakonec nedopadlo.

Spolu s ostatními členy Black Orderu a některými dalšími – Maximem, Namorem, Terraxem či The Makerem (Reed Richards) – je členem tzv. Cabalu, obdoby Iluminátů. Tento spolek fandů destrukce je aktuálně ve stavu nečinnosti.

Po vzájemné pošťuchovačce s Avengers to byla právě Proxima Midnight, kdo včas shromáždil všechny části Corvusovy zbraně, aby mu dala možnost se plně zregenerovat.

Pomineme-li fakt, že dostat se s Proximou do přímého boje není dobrý nápad už jen kvůli tomu, že je nadlidsky silná, rychlá, odolná a prakticky nezranitelná, rozhodně není žádoucí ocitnout se v blízkosti jejího kopí. Tuto hračku obdržela od Thanose a byla vytvořena v jiném časoprostoru, kde fungovala jako hvězda, supernova a černá díra najednou. Je-li kopí vrženo, pronikne čímkoli, co mu stojí v cestě. Funkce tohoto „nástroje“ je spjata s kovovým ramenem Proximy Midnight, společně tvoří smrtící projektil. Čepel navíc obsahuje extrémně smrtící toxin, jenž při pouhém kontaktu do několika okamžiků ničí maso i živoucí energii. Toxin je navíc tak silný, že dokáže eliminovat i téměř neomezenou sílu Hulka a proměnit ho zpět v Bruce Bannera.

Sympoška, co říkáte? Tuším, tuším, že po jejím nástupu v Infinity War prudce vzroste poptávka po náhrobních kamenech…


Nábor do redakce

Mám zájem!Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Mia
Mia
Administrátor

Kde nás najdeš


Nábor do redakce

Mám zájem!