Miles Morales

Miles Morales

Středa, hrdina je třeba
0 0
16. leden 2019, napsal Just Er

Hrdina není ten, který vždy vyhraje, ale ten, který se vždy snaží. Citát od Milese Moralese, který se letos dočkal svého filmu. Pojďme se o něm dozvědět něco víc.

Miles Morales

Začátky

Poté, co byl Norman Osborn zatčen S.H.I.E.L.D.em a společnosti bylo odkryto, že byl Green Goblin, téměř dva měsíce před smrtí Petera Parkera, se do Osborn Industries vloupal neznámý lupič. Naneštěstí se mu do batohu dostal geneticky zmutovaný pavouk.

Miles Morales byl obyčejný kluk, jako téměř každý super hrdina, před tím, než se vydal za svým strýčkem, Aaronem Davisem. V jeho bytě byl Miles pokousán pavoukem, který vylezl právě Aaronovi z batohu. Miles krátce na to objevuje různé super schopnosti, jako například neviditelnost a jiné. Chlapec se svěří svému příteli, se kterým přijde na to, že mnoho jeho schopností se podobá těm, co má Spider-Man. Miles ale reaguje negativně, přeje si být normálním kluk a tak se rozhodne nechat hrdinství na aktuálním Spider-Manovi.

O pár měsíců déle, Peter Parker umírá při ochraně své rodiny před Osbornem. Miles se nestihne dostat na místo včas a tak neměl šanci pomoc. Po téhle události se rozhodne následovat slova Peterova strýčka, Bena. S velkou silou, přichází velká zodpovědnost. Miles proto zaujal místo nového Spider-Mana.

Nový Spider-Man

Svůj první boj si Miles užil v halloweenském kostýmu Spider-Mana a měl tu čest se záporákem jménem Kangaroo. Milesova druhá hrdinská noc byla záhy ukončena, když byl napaden Spider-Woman, která se chtěla dozvědět, kým je. Miles se ale nešťastnou náhodou knock-outoval sám a byl přenesen na Triskelion, kde byl vyslýchán Nickem Furym a odhalil mu svůj příběh. Mladému Spider-Manovi bylo naštěstí požehnáno a on se brzy mohl pyšnit oficiálním titulem Spider-Man.

Naneštěstí pro Milese, byl při jedné akci zachycen na kameru a po celém světě se rozkřikla zpráva ohledně nového Spider-Mana. Milese opravdu čekala veliká zodpovědnost a dozvěděl se i o kriminální minulosti svého strýce.

Milesovo kamarád Ganko, který jako první věděl o jeho schopnostech, mu přinesl film, kde byl zachycen Spider-Man při boji s Dr. Octopusem. Ganko mladému hrdinovi navrhl, aby se snažil napodobit pohyby svého předchůdce a tím se z něj stal ještě lepší bojovník se zločinem.

Při večeři se svou rodinou, byl Miles svědkem debaty mezi svými rodiči. Debata nepojednávala o někom jiném, než o novém Spider-Manovi. Jeho otec, netušíc, kdo se pod maskou skrývá, byl striktně proti tomu, ale jeho matka si myslela pravý opak.

Prowler, aneb každý Spider-Man má problémy se strýčkem

Miles byl šokovaný, když jeho strýček Aaron odhalil jeho tajemství ohledně toho, že je nový Spider-Man. Aaron po něm chtěl, aby s ním spolupracoval, ale Miles to odmítl. Aaron tak přistoupil na vyhrožování s tím, že jeho tajemství odhalí jeho otci. To Milese vyděsilo, a tak na jeho dohodu přistoupil. Bojovali spolu proti Scorpiovi, kterého porazili a Miles jej poté předal policii, která ho zatkla. Aaron ovšem žádal po Milesovi další spolupráci, ale ten odmítá, opět. Jeho strýc tak odhalil svou novou hračku, kterou byl oblek Vulture. Milesovi rychle došlo, že jej nehodlá využít k dobré věci, a proto bylo na čase, se mu postavit. Strhla se katastrofická bitva, ve které Aaron používal poser shock gauntlets. Jedna byla během boje ale poškozena, explodovala a Aarona zabila.Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Just Er
Redaktor

Kde nás najdeš