Grandmaster (Film)

Grandmaster (Film)

EVIL neděle
Grandmaster (Film)

On je ten pravý, první ztracený a nalezený. Stvořitel Sakaaru a otec soutěže šampionů. Ano, správně, řeč je o Grandmasterovi a přesně toho si dnes probereme při evil neděli.

424 0
3. březen 2019, napsal Just Er

Zrození

Muž, jménem En Dwi Gast, později známý jako Grandmaster se narodil krátce po stvoření vesmíru společně s jeho bratrem Tanleerem Tivanem. Zatímco jeho bratr si našel oblibu ve sbírání věcí všeho druhu, Grandmaster si oblíbil manipulaci nižších forem života a nutil je proti sobě bojovat na život a na smrt.

Sakaar

Jednoho dne ovládl planetu Sakaar a stal se tyranem. Lid ho ale miloval kvůli gladiátorským zápasům, které pořádal v aréně. Jakožto vládce měl pod sebou hromadu lidí, ale jen pár z nich si držel u sebe, například jako Valkýru, Scrappera 142 a Topase.

Mezi jeho vězně patřil mimo jiné i Hulk, kterého odchytila Valkýra po událostech v Sokovii. Hulk doufal, že na této planetě najde lásku, kterou na zemi nenašel. Stal se zde šampionem a opravdu byl všemi milován i navzdory tomu, že byl vězněn. Mezi šampióny také patřil Thor, jak jsme mohli vidět ve třetím díle Thora. Když Hela srazila Lokiho a Thora z duhového mostu, oba dva se dostali na Sakaar avšak kvůli rozdílnému plynutí času získal Loki prostor k tomu, aby se dostal ke Grandmasterovi blíž a Thor byl následně též uvězněn a postaven do boje proti Hulkovi.

Poté, co vyšlo najevo, že Thor je nejen Bohem blesků ale také, že se zná s Hulkem, se Grandmaster cítil v ohrožení. Thor se spojil s Hulkem, Lokim a Valkýrou, načež unikl. Grandmaster vyhlásil pátrání. Na Sakaaru tímto vznikne vzpoura, revoluce a po úniku Thora je Grandmaster poražen svým lidem.

Osobnost

Grandmaster je velice excentrický, hledá nové zážitky a užívá si života, což můžeme vidět na jedné jeho lodi, která slouží k orgiím. Také miluje tanec a je velmi zkušený tanečník. Je popisován jako velice okouzlující a zvládá jednat v krizových situacích s naprosto klidnou hlavou. I přesto, jakým tyranem je, slibuje všem, kteří mu věrně slouží náležité odměny. Přesný opak se ale nastával, když ho někdo odmítal respektovat, nebo se pokusil o útěk. Jeho krutost byla vidět, když popravil svého bratrance za velezradu, což silně kontrastuje s jeho vyrovnanou povahou.

Schopnosti

Rozsah Grandmasterovo schopností je neznámý, ale vzhledem k tomu, že na Sakaaru vládne již několik století a Loki z něj měl strach, tak víme, že je velmi silný. Mezi jeho známé schopnosti patří telepatie a dlouhý život. Mezi jeho další silné stránky patří i jeho zbraň Melt stick, kterou používá jen k nejkrutějším trestům. Touto zbraní je schopen člověka doslova rozpustit.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama