Témata

EVIL neděle
EVIL neděle

Ruku na srdce, neděle nemá nikdo rád. Jsou jízlivou připomínkou toho, že jeden víkend je za vámi a zároveň škodolibou předzvěstí začátku dalšího pracovního týdne. Pokud doposud neexistoval žádný mezinárodní den padouchů, jednoznačně je třeba ho založit. Co byste řekli třeba na neděli?

Středa, hrdina je třeba
Středa, hrdina je třeba

Vždy v neděli oslavujeme padouchy, svůj svátek ale potřebují i hrdinové... My jsme jim rozhodli věnovat středu, protože hrdina je vždy třeba!

Infinity Stones
Infinity Stones

Thanos prahne po artefaktech neskutečné moci. Tzv. Kameny nekonečna byly stvořeny v líhni velkého třesku přetvořením šesti singularit. Co jsou ale jednotlivé kameny zač a co dokážou?

Týmy
Týmy

Ve dvou se to lépe táhne, víc hlav víc ví, každý chvilku tahá pilku, větší parta vyjde levněji, a tak dále. I nabubřelá ega hrdinů a padouchů musí někdy ustoupit potřebě spolupracovat s ostatními jedinci pro dosažení společného cíle. Týmy popsané v této kategorii budiž toho zářným příkladem.

Retro pátek
Retro pátek

Daleká historie Marvel komiksů (Timely Comics), kterou se ale určitě vyplatí znát. Pojďte se s námi podívat na ikonické příběhy, stejně jako na počátky svých oblíbených hrdinů!

Kosmické entity
Kosmické entity

Nelze je nazvat ani dobrem, ani zlem. Tato stvoření představují tu nejvyšší kosmickou moc, kterou byste si dokázali představit. Jejich existence totiž definuje samotnou realitu!


Nábor do redakce

Mám zájem!