Loki: Bůh, který spadl na zemi

Recenze
Loki: Bůh, který spadl na zemi

Chtěli byste si před seriálem Loki přečíst něco s touto postavou? V tom případě pro vás bude komiks Loki ta správná volba.

912 0
29. květen 2021, napsal Strange
Celkové hodnocení: 66%

Postava Lokiho se stala od prvního Thora jedním z nejoblíbenějších záporáků, proto mě dost potěšila zpráva o tom, že se dočkáme komiksu s ním. O komiksu jsem toho moc nevěděl, ale čekal jsem od něj plno intrik, zrad a chaosu. Splnilo se moje očekávání?

Jako první bych se zmínil o časovém zasazení děje, který se odehrává po eventu The War of The Realms, ve kterém na začátku Lokiho snědl Laufey. Na konci příběhu Loki z Laufeye vylezl. Nemusíte se ale bát si komiks přečíst bez znalostí eventu. Lokiho tedy nově potkáváme v roli krále ledových obrů. Právě tady začalo lehce moje zklamání, protože Loki docela kašle na svoje království a Thor ho průběžně celý příběh nutí k zodpovědnosti. A to mě upřímně moc nebavilo, protože Lokiho znám jako zdroj škod a chaosu a teď ho tu máme jako flákače. Celý příběh by se dal shrnout jako Lokiho dilema, co by se sebou měl dělat. Co mi trochu na komiksu chybělo, byl ten typický Loki, který každého zradí a nedá se mu věřit, a ne Loki, který se snaží být hodný a všem se zavděčit.

Kresba Pokud jde o vizuální stránku věci tak tady máme mírně podprůměrnou kresbu. Ta bohužel moc nevystihuje postavu Lokiho a místo toho vypadá jako cosplayer.

Shrnutí recenze

Pro

Komiks se čte dobře

Proti

Ne moc dobrá kresba
Trochu nudný příběh

Shrnutí

Abych to shrnul, tak „Loki: Bůh, který dopadl na zem“ dostatečně nevyužívá potenciál, který Loki má. Namísto toho se věnuje nezajímavým věcem a moc je ani nerozvíjí. Ale jak jsem řekl, od komiksu jsem čekal trochu něco jiného, avšak jiné čtenáře může bavit více.

Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama