LOKI - Recenze pilotního dílu

Recenze
LOKI - Recenze pilotního dílu

Konečně je to tady! Očekávaný seriál Loki dorazil na streamovací platformu DIsney+. A jak tedy první díl dopadl? To se dnes dozvíte…

659 0
15. červen 2021, napsal Talon77
Celkové hodnocení: 95%

Ačkoliv jsem na Marvelovky začal být během vysílání WandaVision poměrně alergický, při vydání traileru na Eternals až nepřirozeně zklamaný, Loki mě překvapil. Je to úplně něco jiného, než jakákoliv Marvelovka, co jsme doposud mohli spatřit. Představte si Doctora Who spojeného s Rickem a Mortym v Marvel provedení a z toho vám, dámy a pánové, vznikne Loki. Celá premisa tedy zní zajímavě, z pilotu to vypadá na žánr, který Marvel ještě nezkusil. Zatím bych to tipoval na detektivní a špionážní komedii s krásným vizuálem. A já říkám jen jediné – chci víc.

Když jsem tedy zmínil ten vizuál, barvičky jsou nehorázně krásné a old-school atmosféra by se dala krájet. Soundtrack krásně Zélandský a vtipy jsou doslova i vtipné. Rozhodně je na místě pochválit i herecké obsazení, charismatický Tom Hiddleston je jasná věc, ostatně Owen Wilson byl úžasnou volbou také. Jsem zvědav, jaká chemie mezi nimi vznikne, a těším se na to.

Shrnutí recenze

Pro

Soundtrack
Barvy
Casting
Námět

Proti

Proč čekat týden?

Shrnutí

Oproti předešlým dvěma seriálům, co Marvel/Disney+ zveřejnil, toto vypadá opravdu skvěle a doufám, že nepropadne k průměru jako jeho předchůdci. Prozatím to vypadá na nejlepší seriál ze světa MCU.

Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama