Avengers: Na pokraji války říší

Recenze
Avengers: Na pokraji války říší

V dnešní recenzi se podíváme na komiks Avengers, který nás připravuje na velký event: „War of the Realms“. Ten vyjde už letos. A co nám tento příběh nabízí?

3.5 / 5 264 0
9. leden 2021, napsal Strange
Celkové hodnocení: 50%

„Avengers: Na pokraji Války říší“. Tak zní název nového dobrodružství, které Crew vydala v listopadu roku 2020. Tým se po souboji s Drákulou vrhá do „Války říší“, a tento díl má za úkol nastínit, co jednotliví hrdinové během války dělali. Celý komiks by se dal rozdělit na dvě pomyslné části. Část před hlavními událostmi a část po nich. První pasáž poskytuje vhled do situace, jak na tom jednotlivé postavy zrovna jsou. Máme tu například sešit o She-Hulk, která teď bojuje s osobnostmi problémy nebo Gorilla-Mana, který cítí provinění z činu, který vykonal někdy dříve. A v tomhle duchu se nese prakticky celý komiks. V druhé části jsem byl upřímně zaskočen jedním dějovým zvratem, který se tady udál. Ten však raději nebudu popisovat, protože se jedná o dost výrazný SPOILER. Už jen tento obrat je důvodem, proč si nové Avengers přečíst…

Co vidím jako hlavní problém komiksu je hrozný zmatek. Máme tu smíchaných několik linek navazující na War of the realms, Mephista a Avengers. Z čehož si dostanete víc otázek než odpovědí.

Abych to shrnul, komiks vám nedá žádné dodatečné informace kolem eventu a vyvolá ve vás víc otázek než odpovědí. Jestli si tak chcete doplnit znalosti přečtěte si ho až po eventu.

// Plánujete si přečíst Avengers: Na pokraji války říší?//

Shrnutí recenze

Proti

vyspoilerování důležitého detailu
příběh téměř o ničem

Shrnutí

Komiks je hrozně zmatečný a postrádá nějaký smysl. Mix několika linek dává příběh, který vlastně nic neřekne a dějem moc neposouvá.

Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama