Recenze

Temná a depresivní sonda do života Nejvyššího čaroděje
90 % Temná a depresivní sonda do života Nejvyššího čaroděje
Není tomu tak dlouho, co světlo světa spatřilo české vydání komiksu The Way of the Weird (Cesta podivných). Jakou nálož mystického umění a magie nám tedy duo Aaron – Bachalo vlastně nadělilo? Odpověď je krátká, ale výstižná. Pořádnou!
Rocket se vrací ve svém dalším dobrodružství
60 % Rocket se vrací ve svém dalším dobrodružství
Začátkem srpna Nakladatelství CREW vydala nového Rocketa. Kniha obsahuje sešity #7–#11 a začíná v hodně podobném gardu, jako tomu bylo i u Chlupatého a nebezpečného. Poučil se Skottie Young ze svých drobných chyb, nebo ne?
Ant-Man a Wasp zůstali mírně za očekáváními
60 % Ant-Man a Wasp zůstali mírně za očekáváními
První díl tedy překonán není (před projekcí jsem si ho pouštěl znovu, takže čerstvě vím, s čím porovnávám), i když druhá polovina filmu byla rovnocenným následníkem originu a v mnohém ho i předčila.
Chlupatý a vysoce nebezpečný Rocket úřaduje ve své sólovce
75 % Chlupatý a vysoce nebezpečný Rocket úřaduje ve své sólovce
Po Strážcích Galaxie přichází i Rocketova sólovka. Značný prostor tady dostane taktéž Groot, který spolu s Rocketem tvoří nerozlučnou dvojici jak v komiksech, tak i na filmovém plátně. Má tato série co nabídnout, nebo se jedná o zbytečný kousek?
Thanos je zde!
95 % Thanos je zde!
Stejně jako těžko člověk hledal slova na konci, těžko se hledají i do téhle recenze. Thanos, po šesti dlouhých letech od svého prvního camea, přikráčel do akce a přinesl s sebou osud, před kterým zkrátka nelze utéct.
Další trhák od Marvelu
85 % Další trhák od Marvelu
Jak už je zvykem, Marvel opět dodržel standard svých filmů. Naservíroval nám další dobrodružství, kde se s akcí sejde i humor, a to i v místech, kde by to člověk nečekal.
Deadpool 2 překonává očekávání
90 % Deadpool 2 překonává očekávání
Názor ženy! Tenhle film musíš vidět, říkali. Bude to sranda, říkali. A měli pravdu! Plakáty naslibovaly, že Deadpool 2 bude větší, lepší, ostřejší…a on byl.
Deadpool 2 naplňuje své ambice a vyvrací pochybnosti
90 % Deadpool 2 naplňuje své ambice a vyvrací pochybnosti
Vzhledem k tomu, jaké zvěsti kolovaly ohledně natáčení je až s podivem, jak neuvěřitelně kompaktní snímek jsme nakonec dostali. Jednoduše řečeno, projekce ukázala, že se není čeho bát.
Překvapení z Wakandy
65 % Překvapení z Wakandy
Přiznávám, že na žádnou předpremiéru se mi doposud nechtělo méně, než na Black Panthera. S opatrným optimismem připouštím, že obavy nebyly na místě. Film jako takový funguje překvapivě dobře na to, kolik „kousků“ jiných filmů jsem v něm objevila.
Reklama