Recenze

Ms. Marvel 2 – Generace Proč
70 % Ms. Marvel 2 – Generace Proč
Recenze na nejkontroverznější sérii, která u nás vychází. Co jsme doposud zjistili? A je skutečně komiks tak dobrý, že si vysloužil tolik cen?
Sólovka Petera Parkera, nebo Spider-Mana?
70 % Sólovka Petera Parkera, nebo Spider-Mana?
Třetí fáze nám vrcholí! Sice podruhé, ale důvody to má. Proč druhý film se Spideym přišel v rámci Infinity Ságy a nezačal rovnou novou etapu? Na to vše naleznete dokonalou odpověď příští týden v kině. Já vám nyní udělám menší obrázek toho, co očekávat.
Dark Phoenix – recenze & trocha vzpomínání
30 % Dark Phoenix – recenze & trocha vzpomínání
Už je to sice 19 let, ale i tak máme dodnes v živé paměti výstup z kina poté, co jsme právě viděli první film s titulem X-Men. Snímek dost zapůsobil všeobecně a dá se říct, že tahle týmovka dala světu vědět, že s komiksovým žánrem můžeme napevno počítat.
Dark Phoenix jakožto zvěstovatel konce další éry
50 % Dark Phoenix jakožto zvěstovatel konce další éry
Do kin dorazil snímek, který podobně jako Avengers: Endgame končí jednu éru. Foxové se vzdávají kormidla, které pomalu předávají pod křídla Disney. Než se na mutanty vrhne Kevin Feige, tak si rozebereme, jak uspokojivě se sérii podařilo ukončit.
Velkolepý konec jedné éry
100 % Velkolepý konec jedné éry
(Bez spoilerů) Nevyhnutelný konec je zde. Do kin dorazil bezpochyby nejočekávanější film jedné éry, který za sebou zanechává hodně emocí v každém, kdo Marvelovky jen trochu zbožňuje…
Mistrovsky vybalancovaná emoční bouře
99 % Mistrovsky vybalancovaná emoční bouře
Recenze standardně nebude obsahovat SPOILERy, a tentokrát ani žádné výrazné náznaky. Zkrátka a dobře… Bez přidaných obrázků na vás vybalím ryzí pocity, které jsem po shlédnutí Endgame měl…
Captain Marvel: Feministický výkřik a film „na objednávku“? Ne!
75 % Captain Marvel: Feministický výkřik a film „na objednávku“? Ne!
Film, který ještě před svým uvedením do kin vzbudil největší kontroverzi z celého MCU, konečně dorazil. A co k němu dodat? Žádná očekávaná hrůza se nekonala, ba naopak. Více se dozvíte v recenzi…
Ms. Marvel cílí hlavně na mladší čtenářky, ale je to problém?
60 % Ms. Marvel cílí hlavně na mladší čtenářky, ale je to problém?
Poměrně novým přírůstkem do rozrůstající se české rodiny komiksů od Marvelu je Ms. Marvel. Carol Denvers ale v hlavní roli rozhodně nečekejte. Už na první pohled je totiž patrné, že tady hraje prim mladá muslimka Kamala Khan.
Venom není žádná extra třída, ale o totální propadák se nejedná
60 % Venom není žádná extra třída, ale o totální propadák se nejedná
Jak už průběh natáčení či přípravy filmu napovídaly, Sony úplně netušilo, co chce s Venomem vlastně dělat. Jedinou evidentní snahou bylo „vytřískat“ z diváků co nejvíce peněz a zdánlivě se svézt na úspěchu Deadpoola, nebo MCU.
Mágové jsou na kolenou a Empirikulum završuje své tažení
80 % Mágové jsou na kolenou a Empirikulum završuje své tažení
V Peru je nečinný vulkán, který z ničeho nic začal soptit. Krev. Vysoko v oblacích Thor pláče a neví proč. Kdesi křičí Ghost Rider. Děje se to všude. Od Machu Picchu až po Metropoli duchů…
Reklama