Recenze

Kterak New Mutants konečně doklopýtali do kin
60 % Kterak New Mutants konečně doklopýtali do kin
Pokud zmíníte v souvislosti s Marvelem „prokletý film“, pak každého fanouška napadne právě tento. Po dlouhé a strastiplné cestě se ale „novým mutantům“ konečně povedlo zdolat brány kin a dostat se na stříbrná plátna. Otázka ale zní… Dalo se na to koukat?
Spider-Man/Deadpool 5: Závody ve zbrojení
80 % Spider-Man/Deadpool 5: Závody ve zbrojení
Skončí romantické bratříčkování v pokračování komiksové série Spider-Man/Deadpool? Co hrozného provedl Wade Wilson? S čím bojuje Peter Parker? A jaké je 5. číslo tohoto komiksového cyklu?
Iron Man VR: Ve zbroji Tonyho Starka
70 % Iron Man VR: Ve zbroji Tonyho Starka
Letošní rok se na nás usmál s dalším velkým marvelovským kouskem na herním poli. Na konzoli PS4 a její virtuální realitu přiletěl tentokráte Iron Man. A nám se tak naskýtá jedinečná možnost vžít se do kůže superhrdiny jako ještě nikdy předtím.
MARVEL: Kniha plná faktů – Vyznáš se ve světě Marvel?
80 % MARVEL: Kniha plná faktů – Vyznáš se ve světě Marvel?
Minule jsme se podívali na to, jaký je ve skutečnosti Obrazový průvodce světem Marvel. A dnes budeme v netradičních recenzích pokračovat. Co na svých stránkách skrývá MARVEL: Kniha plná faktů? Dozvíte se v článku!
Zvítězí Thanos i u čtenářů?
85 % Zvítězí Thanos i u čtenářů?
Před dvěma týdny dorazila na český trh třetí a poslední Thanosova kniha s podtitulem Thanos vítězí pod záštitou vydavatelství CREW. Jak moc se nám nový díl s Šíleným Titánem líbil?
Ms. Marvel 2 – Generace Proč
70 % Ms. Marvel 2 – Generace Proč
Recenze na nejkontroverznější sérii, která u nás vychází. Co jsme doposud zjistili? A je skutečně komiks tak dobrý, že si vysloužil tolik cen?
Sólovka Petera Parkera, nebo Spider-Mana?
70 % Sólovka Petera Parkera, nebo Spider-Mana?
Třetí fáze nám vrcholí! Sice podruhé, ale důvody to má. Proč druhý film se Spideym přišel v rámci Infinity Ságy a nezačal rovnou novou etapu? Na to vše naleznete dokonalou odpověď příští týden v kině. Já vám nyní udělám menší obrázek toho, co očekávat.
Dark Phoenix – recenze & trocha vzpomínání
30 % Dark Phoenix – recenze & trocha vzpomínání
Už je to sice 19 let, ale i tak máme dodnes v živé paměti výstup z kina poté, co jsme právě viděli první film s titulem X-Men. Snímek dost zapůsobil všeobecně a dá se říct, že tahle týmovka dala světu vědět, že s komiksovým žánrem můžeme napevno počítat.
Dark Phoenix jakožto zvěstovatel konce další éry
50 % Dark Phoenix jakožto zvěstovatel konce další éry
Do kin dorazil snímek, který podobně jako Avengers: Endgame končí jednu éru. Foxové se vzdávají kormidla, které pomalu předávají pod křídla Disney. Než se na mutanty vrhne Kevin Feige, tak si rozebereme, jak uspokojivě se sérii podařilo ukončit.
Velkolepý konec jedné éry
100 % Velkolepý konec jedné éry
(Bez spoilerů) Nevyhnutelný konec je zde. Do kin dorazil bezpochyby nejočekávanější film jedné éry, který za sebou zanechává hodně emocí v každém, kdo Marvelovky jen trochu zbožňuje…
Reklama