Recenze

Doctor Strange 6: Bůh magie
80 % Doctor Strange 6: Bůh magie
V dnešní recenzi zavítáme do světa čar a kouzel. Ale do Bradavic to protentokrát nebude. Dnes přijde řeč na někoho jiného než na Harryho Pottera. Světla reflektorů se totiž zaměřují na nejnovější díl Doctora Strange s podtitulem: Bůh magie.
Dee's Collector's World #2: Laura set 2.0 1/6 scale Asmus Toys
65 % Dee's Collector's World #2: Laura set 2.0 1/6 scale Asmus Toys
V prvním čísle Dee's Collector's Wor­ld jsem naznačil, že ve filmu Logan jsou tři zásadní postavy, na které je potřeba se opravdu soustředit. Logan, Xavier a především Laura. Film není jen konečná stanice pro Jackmana s rolí Wolverina, ale i start nové éry
Dee's Collector's World #1: Logan - Eleven 1/6 scale
85 % Dee's Collector's World #1: Logan - Eleven 1/6 scale
Film, jenž zachránil X-menovský filmový vesmír, nebo jen přeceněná poslední role Hugh Jackmana v roli Wolverina? Stojí figurka od Eleven z téhle filmové licence za pořízení, nebo je to kousek, který se řadí mezi sběrateli do nižší kategorie?
Deadpool, miláček publika 2: Deadpool vs. Sabretooth
78 % Deadpool, miláček publika 2: Deadpool vs. Sabretooth
Máme tu další pokračování nové Deadpool série od nakladatelství CREW! Příběh tohoto komiksu není nikterak extra navázán na předešlý svazek, znalost minulé knihy tedy není nutná. Pusťme se do toho!
Thor 2: Válka říší se blíží
60 % Thor 2: Válka říší se blíží
Slíbená recenze na druhého Thora s podtitulem Válka říší se blíží je tu. A že se blíží opravdu šnečím tempem!
Thor 1: Bůh hromu znovuzrozený
50 % Thor 1: Bůh hromu znovuzrozený
Dnešní recenze bude trošku retro, jelikož si pod drobnohled nevezmeme žádnou novinku. Čeká nás přibližně rok starý kousek – Thor: Bůh hromu znovuzrozený, přičemž hodnocení druhého dílu, který vyšel v srpnu tohoto roku, bude bezprostředně následovat.
Tony Stark aneb muž, který stvořil sám sebe
70 % Tony Stark aneb muž, který stvořil sám sebe
O tom, že je Tony Stark mužem, jenž stvořil Iron Manovo brnění, a tím i své superhrdinské alter ego, není žádných pochyb. Podtitul tohoto komiksového vydání v sobě však skrývá více, než by se na první pohled mohlo zdát.
#Repair: The Avengers project dorazil!
60 % #Repair: The Avengers project dorazil!
Po třech letech dlouhého čekání je to konečně tady. Na PC a konzole dorazila velká avengerovská hra. Vyplatilo se ovšem čekání na Marvel’s Avengers?
The New Mutants - Atmosférická rozlučka
75 % The New Mutants - Atmosférická rozlučka
Velká očekávání mohou přinést velká zklamání. Někdy je tak možná lepší raději mnoho neočekávat a být pouze příjemně překvapen.
Utkejte se o osud vesmíru nad dobrým drinkem
80 % Utkejte se o osud vesmíru nad dobrým drinkem
Pokud vám k posezení s přáteli chybí nějaká svižná marvelovská hra, máme pro vás jednu novinku, která k nám právě dorazila. Společně se totiž můžete utkat o osud vesmíru!
Reklama