Recenze

Silver Surfer: Podobenství
99 % Silver Surfer: Podobenství
Legendární komiks Silver Surfer: Parable ožil v českém překladu! Toto magické dílo vzniklo spojením amerického těžiště komiksu s belgo-francouzským, kdy velký Stan Lee spolupracoval s osobitým Jeanem Giraudem (Moebius). Stojí tento počin za přečtení?
Dee's Collector's World #5: Winter Soldier 1/6
94 % Dee's Collector's World #5: Winter Soldier 1/6
Kdo to je? Kde se vzal a kdo stojí za jeho původem? Jaké má schopnosti? Nejen tyhle dotazy často padají u postav, které jsou opředeny tajemstvím. Díky tomu je máme rádi, ale zároveň je i nesnášíme. Jak je to ale u Winter Soldiera?
Dee's Collector's World #4: Captain America & Steve Rogers -1/6
85 % Dee's Collector's World #4: Captain America & Steve Rogers -1/6
Winter Soldier. Film, který vyčnívá již nějakou dobu z typického standardu MCU, nebo jen další „Marvelovka na nudu“? Hot Toys a jejich double pack Captaina Americy. Stojí za pořízení, nebo je to jen další drahá panenka?
Punisher MAX 4: Bez domova
100 % Punisher MAX 4: Bez domova
V dnešní recenzi se zaměříme na závěr jedné z nejlepších česky vydávaných sérii. Řeč bude o komiksu Punisher: Bez domova.
Dee's Collector's World #3: The Parasitic Luxury edition-1/6
75 % Dee's Collector's World #3: The Parasitic Luxury edition-1/6
Může jedna z nejvýraznějších záporných postav Spider-Man universa fungovat ve filmu jako samostatná jednotka? Toys Era vydala 1/6 figurku na motiv filmu Venom, mám tu čest vám představit navíc verzi Luxury, která obsahuje navíc symbionta Venoma.
Doctor Strange 6: Bůh magie
80 % Doctor Strange 6: Bůh magie
V dnešní recenzi zavítáme do světa čar a kouzel. Ale do Bradavic to protentokrát nebude. Dnes přijde řeč na někoho jiného než na Harryho Pottera. Světla reflektorů se totiž zaměřují na nejnovější díl Doctora Strange s podtitulem: Bůh magie.
Dee's Collector's World #2: Laura set 2.0 1/6 scale Asmus Toys
65 % Dee's Collector's World #2: Laura set 2.0 1/6 scale Asmus Toys
V prvním čísle Dee's Collector's Wor­ld jsem naznačil, že ve filmu Logan jsou tři zásadní postavy, na které je potřeba se opravdu soustředit. Logan, Xavier a především Laura. Film není jen konečná stanice pro Jackmana s rolí Wolverina, ale i start nové éry
Dee's Collector's World #1: Logan - Eleven 1/6 scale
85 % Dee's Collector's World #1: Logan - Eleven 1/6 scale
Film, jenž zachránil X-menovský filmový vesmír, nebo jen přeceněná poslední role Hugh Jackmana v roli Wolverina? Stojí figurka od Eleven z téhle filmové licence za pořízení, nebo je to kousek, který se řadí mezi sběrateli do nižší kategorie?
Deadpool, miláček publika 2: Deadpool vs. Sabretooth
78 % Deadpool, miláček publika 2: Deadpool vs. Sabretooth
Máme tu další pokračování nové Deadpool série od nakladatelství CREW! Příběh tohoto komiksu není nikterak extra navázán na předešlý svazek, znalost minulé knihy tedy není nutná. Pusťme se do toho!
Thor 2: Válka říší se blíží
60 % Thor 2: Válka říší se blíží
Slíbená recenze na druhého Thora s podtitulem Válka říší se blíží je tu. A že se blíží opravdu šnečím tempem!
Reklama