Recenze

Zázračný život: Stan Lee a jeho úžasný příběh
80 % Zázračný život: Stan Lee a jeho úžasný příběh
Zajímalo vás někdy, jaký byl život otce Marvelu? Pokud ano, tak kniha, o které bude dnes řeč, je přesně pro vás.
Dee's Collector's World #8: Winter Soldier-1/6
70 % Dee's Collector's World #8: Winter Soldier-1/6
Dočkali jsme se v Civil War konečného nahlédnutí do ztrápené a tajemstvím opředené duše Buckyho Barnese? Je druhá verze figurky Winter Soldier od Hot Toys nejslabší nebo nejlepší z doposud vydaných?
Dee's Collector's World #7: Iron Man Mark XLVI -1/6
75 % Dee's Collector's World #7: Iron Man Mark XLVI -1/6
Co způsobila Civil War nejen ve filmovém světě MCU, ale i mezi fanoušky? Jaký postoj zaujal v téhle zatěžkávací zkoušce Tony Stark? Je figurka MARK 46 od Hot Toys opravdu jedna z nejlepších dosud vydaných verzí?
Avengers: Na pokraji války říší
50 % Avengers: Na pokraji války říší
V dnešní recenzi se podíváme na komiks Avengers, který nás připravuje na velký event: „War of the Realms“. Ten vyjde už letos. A co nám tento příběh nabízí?
Dee's Collector's World #6: Nick Fury -1/6
89 % Dee's Collector's World #6: Nick Fury -1/6
Kdo infiltroval organizaci S.H.I.E.L.D. a před zraky všech pomalu budoval vlastní impérium ? Člověk nemusí mít obě oči, aby lépe viděl to, co je skryto. Firma Hot Toys vydala dvě verze 1/6 figurky Nicka Furyho. Proč se přikláním k verzi Winter Soldier?
Silver Surfer: Podobenství
99 % Silver Surfer: Podobenství
Legendární komiks Silver Surfer: Parable ožil v českém překladu! Toto magické dílo vzniklo spojením amerického těžiště komiksu s belgo-francouzským, kdy velký Stan Lee spolupracoval s osobitým Jeanem Giraudem (Moebius). Stojí tento počin za přečtení?
Dee's Collector's World #5: Winter Soldier 1/6
94 % Dee's Collector's World #5: Winter Soldier 1/6
Kdo to je? Kde se vzal a kdo stojí za jeho původem? Jaké má schopnosti? Nejen tyhle dotazy často padají u postav, které jsou opředeny tajemstvím. Díky tomu je máme rádi, ale zároveň je i nesnášíme. Jak je to ale u Winter Soldiera?
Dee's Collector's World #4: Captain America & Steve Rogers -1/6
85 % Dee's Collector's World #4: Captain America & Steve Rogers -1/6
Winter Soldier. Film, který vyčnívá již nějakou dobu z typického standardu MCU, nebo jen další „Marvelovka na nudu“? Hot Toys a jejich double pack Captaina Americy. Stojí za pořízení, nebo je to jen další drahá panenka?
Punisher MAX 4: Bez domova
100 % Punisher MAX 4: Bez domova
V dnešní recenzi se zaměříme na závěr jedné z nejlepších česky vydávaných sérii. Řeč bude o komiksu Punisher: Bez domova.
Dee's Collector's World #3: The Parasitic Luxury edition-1/6
75 % Dee's Collector's World #3: The Parasitic Luxury edition-1/6
Může jedna z nejvýraznějších záporných postav Spider-Man universa fungovat ve filmu jako samostatná jednotka? Toys Era vydala 1/6 figurku na motiv filmu Venom, mám tu čest vám představit navíc verzi Luxury, která obsahuje navíc symbionta Venoma.
Reklama