Recenze

Dee's Collector's World #13: Loki-1/6
85 % Dee's Collector's World #13: Loki-1/6
Kdo se skrývá za tváří nevlastního bratra asgardského boha hromu Thora? Je jeho intrikářství a podlost – jedná se o vrozené atributy charakteru, nebo jej k tomu dovedly okolnosti? Je druhá verze figurky od HT téhle postavy krokem zpět, nebo je lepší?
Dee's Collector's World #12: The Tank (Juggernaut) -1/6
69 % Dee's Collector's World #12: The Tank (Juggernaut) -1/6
Deadpool svůj druhý celovečerní film uvedl jako rodinný. Co si pod tím představit? Toys Era a figurka The Tank (Juggernaut). Nudný kousek, který zapadne vizáží mezi ostatními, nebo vyčnívající obr v měřítku 1/6?
Dee's Collector's World #11: The Mechanical (Cable) -1/6
70 % Dee's Collector's World #11: The Mechanical (Cable) -1/6
Úspěch, nebo propadák? Znamenal větší rozpočet lepší stylizaci? Byl Cable opravdu plnohodnotný soupeř Deadpoola, nebo jen doplňující postava? Je figurka od TE, která nemá licenci, jen levná napodobenina, nebo se vyrovná kvalitnějším verzím?
Dee's Collector's World #10: Deadpool - 1/6
85 % Dee's Collector's World #10: Deadpool - 1/6
Užvaněná postava, která se snaží parodovat superhrdinský vesmír, nebo někdo, kdo vyplnil díru na trhu těchto stereotypních filmů? Je druhá verze figurky od firmy Hot Toys lepší, nebo šla oproti její předchozí verzi kvalitou dolů?
Dee's Collector's World #9: Captain America - 1/6
75 % Dee's Collector's World #9: Captain America - 1/6
Pomsta nebo křivda? Nejlepší přítel nebo dohoda ve jménu bezpečnosti? Je tahle verze figurky od firmy Hot Toys nejlepší nebo nejhorší?
Zázračný život: Stan Lee a jeho úžasný příběh
80 % Zázračný život: Stan Lee a jeho úžasný příběh
Zajímalo vás někdy, jaký byl život otce Marvelu? Pokud ano, tak kniha, o které bude dnes řeč, je přesně pro vás.
Dee's Collector's World #8: Winter Soldier-1/6
70 % Dee's Collector's World #8: Winter Soldier-1/6
Dočkali jsme se v Civil War konečného nahlédnutí do ztrápené a tajemstvím opředené duše Buckyho Barnese? Je druhá verze figurky Winter Soldier od Hot Toys nejslabší nebo nejlepší z doposud vydaných?
Dee's Collector's World #7: Iron Man Mark XLVI -1/6
75 % Dee's Collector's World #7: Iron Man Mark XLVI -1/6
Co způsobila Civil War nejen ve filmovém světě MCU, ale i mezi fanoušky? Jaký postoj zaujal v téhle zatěžkávací zkoušce Tony Stark? Je figurka MARK 46 od Hot Toys opravdu jedna z nejlepších dosud vydaných verzí?
Avengers: Na pokraji války říší
50 % Avengers: Na pokraji války říší
V dnešní recenzi se podíváme na komiks Avengers, který nás připravuje na velký event: „War of the Realms“. Ten vyjde už letos. A co nám tento příběh nabízí?
Dee's Collector's World #6: Nick Fury -1/6
89 % Dee's Collector's World #6: Nick Fury -1/6
Kdo infiltroval organizaci S.H.I.E.L.D. a před zraky všech pomalu budoval vlastní impérium ? Člověk nemusí mít obě oči, aby lépe viděl to, co je skryto. Firma Hot Toys vydala dvě verze 1/6 figurky Nicka Furyho. Proč se přikláním k verzi Winter Soldier?
Reklama