Recenze

Tony Stark aneb muž, který stvořil sám sebe
70 % Tony Stark aneb muž, který stvořil sám sebe
O tom, že je Tony Stark mužem, jenž stvořil Iron Manovo brnění, a tím i své superhrdinské alter ego, není žádných pochyb. Podtitul tohoto komiksového vydání v sobě však skrývá více, než by se na první pohled mohlo zdát.
Reklama
#Repair: The Avengers project dorazil!
60 % #Repair: The Avengers project dorazil!
Po třech letech dlouhého čekání je to konečně tady. Na PC a konzole dorazila velká avengerovská hra. Vyplatilo se ovšem čekání na Marvel’s Avengers?
The New Mutants - Atmosférická rozlučka
75 % The New Mutants - Atmosférická rozlučka
Velká očekávání mohou přinést velká zklamání. Někdy je tak možná lepší raději mnoho neočekávat a být pouze příjemně překvapen.
Utkejte se o osud vesmíru nad dobrým drinkem
80 % Utkejte se o osud vesmíru nad dobrým drinkem
Pokud vám k posezení s přáteli chybí nějaká svižná marvelovská hra, máme pro vás jednu novinku, která k nám právě dorazila. Společně se totiž můžete utkat o osud vesmíru!
Kterak New Mutants konečně doklopýtali do kin
60 % Kterak New Mutants konečně doklopýtali do kin
Pokud zmíníte v souvislosti s Marvelem „prokletý film“, pak každého fanouška napadne právě tento. Po dlouhé a strastiplné cestě se ale „novým mutantům“ konečně povedlo zdolat brány kin a dostat se na stříbrná plátna. Otázka ale zní… Dalo se na to koukat?


Spider-Man/Deadpool 5: Závody ve zbrojení
80 % Spider-Man/Deadpool 5: Závody ve zbrojení
Skončí romantické bratříčkování v pokračování komiksové série Spider-Man/Deadpool? Co hrozného provedl Wade Wilson? S čím bojuje Peter Parker? A jaké je 5. číslo tohoto komiksového cyklu?
Iron Man VR: Ve zbroji Tonyho Starka
70 % Iron Man VR: Ve zbroji Tonyho Starka
Letošní rok se na nás usmál s dalším velkým marvelovským kouskem na herním poli. Na konzoli PS4 a její virtuální realitu přiletěl tentokráte Iron Man. A nám se tak naskýtá jedinečná možnost vžít se do kůže superhrdiny jako ještě nikdy předtím.
MARVEL: Kniha plná faktů – Vyznáš se ve světě Marvel?
80 % MARVEL: Kniha plná faktů – Vyznáš se ve světě Marvel?
Minule jsme se podívali na to, jaký je ve skutečnosti Obrazový průvodce světem Marvel. A dnes budeme v netradičních recenzích pokračovat. Co na svých stránkách skrývá MARVEL: Kniha plná faktů? Dozvíte se v článku!
Zvítězí Thanos i u čtenářů?
85 % Zvítězí Thanos i u čtenářů?
Před dvěma týdny dorazila na český trh třetí a poslední Thanosova kniha s podtitulem Thanos vítězí pod záštitou vydavatelství CREW. Jak moc se nám nový díl s Šíleným Titánem líbil?
Reklama
Ms. Marvel 2 – Generace Proč
70 % Ms. Marvel 2 – Generace Proč
Recenze na nejkontroverznější sérii, která u nás vychází. Co jsme doposud zjistili? A je skutečně komiks tak dobrý, že si vysloužil tolik cen?PILSCO