Recenze

Mistrovsky vybalancovaná emoční bouře
99 % Mistrovsky vybalancovaná emoční bouře
Recenze standardně nebude obsahovat SPOILERy, a tentokrát ani žádné výrazné náznaky. Zkrátka a dobře… Bez přidaných obrázků na vás vybalím ryzí pocity, které jsem po shlédnutí Endgame měl…
Reklama
Captain Marvel: Feministický výkřik a film „na objednávku“? Ne!
75 % Captain Marvel: Feministický výkřik a film „na objednávku“? Ne!
Film, který ještě před svým uvedením do kin vzbudil největší kontroverzi z celého MCU, konečně dorazil. A co k němu dodat? Žádná očekávaná hrůza se nekonala, ba naopak. Více se dozvíte v recenzi…
Ms. Marvel cílí hlavně na mladší čtenářky, ale je to problém?
60 % Ms. Marvel cílí hlavně na mladší čtenářky, ale je to problém?
Poměrně novým přírůstkem do rozrůstající se české rodiny komiksů od Marvelu je Ms. Marvel. Carol Denvers ale v hlavní roli rozhodně nečekejte. Už na první pohled je totiž patrné, že tady hraje prim mladá muslimka Kamala Khan.
Venom není žádná extra třída, ale o totální propadák se nejedná
60 % Venom není žádná extra třída, ale o totální propadák se nejedná
Jak už průběh natáčení či přípravy filmu napovídaly, Sony úplně netušilo, co chce s Venomem vlastně dělat. Jedinou evidentní snahou bylo „vytřískat“ z diváků co nejvíce peněz a zdánlivě se svézt na úspěchu Deadpoola, nebo MCU.
Mágové jsou na kolenou a Empirikulum završuje své tažení
80 % Mágové jsou na kolenou a Empirikulum završuje své tažení
V Peru je nečinný vulkán, který z ničeho nic začal soptit. Krev. Vysoko v oblacích Thor pláče a neví proč. Kdesi křičí Ghost Rider. Děje se to všude. Od Machu Picchu až po Metropoli duchů…


Temná a depresivní sonda do života Nejvyššího čaroděje
90 % Temná a depresivní sonda do života Nejvyššího čaroděje
Není tomu tak dlouho, co světlo světa spatřilo české vydání komiksu The Way of the Weird (Cesta podivných). Jakou nálož mystického umění a magie nám tedy duo Aaron – Bachalo vlastně nadělilo? Odpověď je krátká, ale výstižná. Pořádnou!
Rocket se vrací ve svém dalším dobrodružství
60 % Rocket se vrací ve svém dalším dobrodružství
Začátkem srpna Nakladatelství CREW vydala nového Rocketa. Kniha obsahuje sešity #7–#11 a začíná v hodně podobném gardu, jako tomu bylo i u Chlupatého a nebezpečného. Poučil se Skottie Young ze svých drobných chyb, nebo ne?
Ant-Man a Wasp zůstali mírně za očekáváními
60 % Ant-Man a Wasp zůstali mírně za očekáváními
První díl tedy překonán není (před projekcí jsem si ho pouštěl znovu, takže čerstvě vím, s čím porovnávám), i když druhá polovina filmu byla rovnocenným následníkem originu a v mnohém ho i předčila.
Chlupatý a vysoce nebezpečný Rocket úřaduje ve své sólovce
75 % Chlupatý a vysoce nebezpečný Rocket úřaduje ve své sólovce
Po Strážcích Galaxie přichází i Rocketova sólovka. Značný prostor tady dostane taktéž Groot, který spolu s Rocketem tvoří nerozlučnou dvojici jak v komiksech, tak i na filmovém plátně. Má tato série co nabídnout, nebo se jedná o zbytečný kousek?
Reklama
Thanos je zde!
95 % Thanos je zde!
Stejně jako těžko člověk hledal slova na konci, těžko se hledají i do téhle recenze. Thanos, po šesti dlouhých letech od svého prvního camea, přikráčel do akce a přinesl s sebou osud, před kterým zkrátka nelze utéct.PILSCO