Recenze

What If…? aneb Co by kdyby
80 % What If…? aneb Co by kdyby
What If…? je pro MCU svěžím vánkem výrazně se lišícím od jeho ostatních projektů, který tento provázaný filmový vesmír potřeboval jako sůl. A co přesně to znamená?
Recenze knihy Avengers: Kdo by nechtěl vládnout světu?
90 % Recenze knihy Avengers: Kdo by nechtěl vládnout světu?
Nová kniha o Avengers je již nějakou chvilku na pultech knihkupectví. Jak se povedl tento počin od Nakladatelství CREW? Varování: Může obsahovat spoilery!!!
Shang-Chi: 10 prstenů, 9 bodů
Thor 3 - Konec války
80 % Thor 3 - Konec války
V dnešní recenzi se podíváme na finále Aaronovy série s Thorem, kterou u nás vydalo nakladatelství CREW. Článek může obsahovat spoilery k příběhu, čtěte tedy na vlastní nebezpečí.
LOKI - Recenze pilotního dílu
95 % LOKI - Recenze pilotního dílu
Konečně je to tady! Očekávaný seriál Loki dorazil na streamovací platformu DIsney+. A jak tedy první díl dopadl? To se dnes dozvíte…
Loki: Bůh, který spadl na zemi
66 % Loki: Bůh, který spadl na zemi
Chtěli byste si před seriálem Loki přečíst něco s touto postavou? V tom případě pro vás bude komiks Loki ta správná volba.
Dee's Collector's World #21: Thanos: Infinity war -1/6
65 % Dee's Collector's World #21: Thanos: Infinity war -1/6
Správný krok k dokonalé verzi figurky Thanose v měřítku 1/6 od firmy Hot Toys, nebo kousek, který se díky svým nedostatkům stal nepopulární v porovnání s následující verzí z Endgame?
Dee's Collector's World #20: Star-Lord: Infinity War -1/6
85 % Dee's Collector's World #20: Star-Lord: Infinity War -1/6
Další verze figurky Star-Lorda od firmy Hot Toys. Jak moc se liší oproti své oceňované verzi z Guardians of the Galaxy Vol. 2?
Železný starkofág
75 % Železný starkofág
Název titulu vypovídá jednoduše o tom, jakou funkci může znenadání začít plnit superhrdinský oblek, tedy v tomto případě konkrétně Iron Manovo brnění. A přesně o tom tato kniha je.
Válka Říší
84 % Válka Říší
James Aaron před mnoha lety skrze sérii Thor započal event, který vyústil v tento moment. Dnes se tedy podíváme, jestli veškeré to budování za něco stálo a jestli se vyplatí do komiksu investovat. Dnešní recenze na všechny „jestli“ zná odpověď.
Reklama
ComicShop.cz