Recenze

Spider-Man si nás dokonale omotal svým posledním počinem.
96 % Spider-Man si nás dokonale omotal svým posledním počinem.
Nejlepší vánoční dárek od Marvelu, který jsme kdy dostali. Epické dobrodružství dospívajícího Spider-Mana. Nejočekávanější film od dob posledních Avengers. A troufnu si říct, Spideyho dobrodružství je v mnohém překonává.
Eternals - Marvel příjemně překvapuje
85 % Eternals - Marvel příjemně překvapuje
Tato recenze NEOBSAHUJE žádné spoilery!
Recenze filmu Venom: Carnage přichází (spoiler-free)
80 % Recenze filmu Venom: Carnage přichází (spoiler-free)
Před nějakým časem vtrhl do kin sequel vesmírného symbionta, Venom: Carnage přichází. Pokračování dobrodružství marveláckého antihrdiny slibuje napínavou podívanou.
What If…? aneb Co by kdyby
80 % What If…? aneb Co by kdyby
What If…? je pro MCU svěžím vánkem výrazně se lišícím od jeho ostatních projektů, který tento provázaný filmový vesmír potřeboval jako sůl. A co přesně to znamená?
Recenze knihy Avengers: Kdo by nechtěl vládnout světu?
90 % Recenze knihy Avengers: Kdo by nechtěl vládnout světu?
Nová kniha o Avengers je již nějakou chvilku na pultech knihkupectví. Jak se povedl tento počin od Nakladatelství CREW? Varování: Může obsahovat spoilery!!!
Shang-Chi: 10 prstenů, 9 bodů
Thor 3 - Konec války
80 % Thor 3 - Konec války
V dnešní recenzi se podíváme na finále Aaronovy série s Thorem, kterou u nás vydalo nakladatelství CREW. Článek může obsahovat spoilery k příběhu, čtěte tedy na vlastní nebezpečí.
LOKI - Recenze pilotního dílu
95 % LOKI - Recenze pilotního dílu
Konečně je to tady! Očekávaný seriál Loki dorazil na streamovací platformu DIsney+. A jak tedy první díl dopadl? To se dnes dozvíte…
Loki: Bůh, který spadl na zemi
66 % Loki: Bůh, který spadl na zemi
Chtěli byste si před seriálem Loki přečíst něco s touto postavou? V tom případě pro vás bude komiks Loki ta správná volba.
Dee's Collector's World #21: Thanos: Infinity war -1/6
65 % Dee's Collector's World #21: Thanos: Infinity war -1/6
Správný krok k dokonalé verzi figurky Thanose v měřítku 1/6 od firmy Hot Toys, nebo kousek, který se díky svým nedostatkům stal nepopulární v porovnání s následující verzí z Endgame?
Reklama