Zjistíme na poslední chvíli, jaká camea nás čekají v seriálu Loki?

Zjistíme na poslední chvíli, jaká camea nás čekají v seriálu Loki?

Filmy
3 / 5 267 0
7. červen 2021, napsal IvanaT

Koho můžeme čekat v seriálu? A jak to vypadá s Lokiho budoucností? Nastínil sám Tom Hiddleston.

Zjistíme na poslední chvíli, jaká camea nás čekají v seriálu Loki?

Od premiéry seriálu Loki na Disney+ nás dělí už jen pár dní a debaty o tom, co můžeme čekat, nabírají na obrátkách. I když jsme se nedočkali ještě ani prvního dílu, fanoušky samozřejmě zajímá, jak to s Lokiho postavou bude dál.

Pro Entertainment Weekly se vyjádřil sám Tom Hiddleston, představitel nebývale populárního boha falše, a řekl, že by mu nevadilo se do role někdy v budoucnu vrátit.

„Jsem otevřen všemu. Se svou postavou jsem se rozloučil. Pak jsem se s ní opět přivítal. A pak jsem se s ní znovu loučil. Řekl bych, že už jsem se naučil dopředu nic nepředpokládat.“

Hiddleston tak naráží na několik momentů v MCU, kdy jsme si mysleli, že jsme se s Lokim viděli naposledy a on v dalším filmu přitancoval v plné síle. Je tedy opravdu na místě nepočítat s žádným závěrečným slovem, co se Lokiho dalších projektů týče. Nicméně ředitel Marvel Studios Kevin Feige prozatím odmítl potvrdit, jestli se Loki objeví například ve filmu Doctor Strange in the Multiverse of Madness, nechce ani spekulovat, jestli Loki zůstane v momentální podobě minisérie, nebo jestli se někdy dočkáme pokračování. Vše bude jistě záviset na úspěchu nadcházejících dílů.

Nás ovšem hlavně zajímá, co se bude dít teď!

Nastínili jsme si trochu, jak to vypadá s Lokiho budoucností, ale skočme nyní v čase trochu zpět, do přítomnosti – na koho se můžeme v seriálu nyní těšit? Jednoduchá odpověď je, že téměř na kohokoliv. Premisou seriálu je cestování časem, a tak se škála nabízejících se postav neuvěřitelně rozrostla.

Režisérka Kate Herron a hlavní scénárista Lokiho Michael Waldron v rozhovoru pro Digital Spy uvedli, že museli reagovat na události Avengers: Endgame, ale na vymyšlení a přípravu Lokiho měli dost času, neboť naštěstí viděli film s předstihem. A právě události poslední týmovky jim otevřely možnosti probádat zatím „neprozkoumanou oblast“ marvelovského univerza.

Dle Waldrona měli spolu s Herronovou víceméně naprosto volnou ruku, přinejmenším co se týče komiksových postav, které směli použít. Pokud se na ně stahovala práva, a tudíž by jejich cameo bylo naprosto legální, neměli důvod postavy nevyužít. Waldron sám říká, že můžeme „čekat nečekané“, což samo o sobě zní velice slibně.

To, že Loki bude opravdu jízda, tvrdí i režisérka Herron, která se svěřila s momentem v tvůrčím procesu, kdy si prý sama říkala: „Tohle už je moc divné. To mě udělat nenechají.“ Jaké překvapení pro ni bylo, když jí Marvel vzkázal: „Udělej to ještě divnější.“ A my se toho nemůžeme dočkat.

Vše zatím nasvědčuje tomu, že si jsou tvůrci sami sebou opravdu jistí a že můžeme čekat vážně vše. O koho z postav jde ale konkrétně? U Marvelu jsme samozřejmě zvyklí, že si svá nejlepší tajemství nechává až na premiéru, ale hodně se spekuluje o cameu Kanga Dobyvatele (v originálu Kang the Conqueror), který byl potvrzený jako hlavní záporák trequelu Ant-Mana. Kangovo cameo bylo naznačeno právě proto, že by mohl být klíčovou postavou k cestování časem. A pokud máme očekávat opravdu bláznivou show, třeba se dočkáme i Throga! Pro nezasvěcené, jedná se o žabku s vzezřením a schopnostmi Thora, podobně jako se v animáku Spider-Man: Paralelní světy objevila postavička Spider-Ham.
Co na to říkáte? Budou moci tvůrci nabídnout opravdu takovou senzaci, nebo si ukousli moc velké sousto? Chtěli byste Lokiho vídat i nadále? Dejte nám vědět do komentářů!

Zdroje: independent.co.uk, thedirect.com, superheroes.fan­dom.com


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

IvanaT
Redaktor

Kde nás najdeš


PILSCO