Zapoj se do rozhovoru s dabérem Lumírem Olšovským a vyhraj!

Zapoj se do rozhovoru s dabérem Lumírem Olšovským a vyhraj!

Filmy
5 / 5 209 4
29. duben 2021, napsal David Schmirler

V neděli od 18:00 si pozveme k nám na stream velmi váženého hosta. Tím není nikdo jiný než Lumír Olšovský – jeden z nejlepších českých dabérů, který v MCU propůjčil hlas Lokimu.

Zapoj se do rozhovoru s dabérem Lumírem Olšovským a vyhraj!

My jsme si pro vás připravili soutěž o tričko dle vlastního výběru z našeho e-shopu.

Pravidla jsou jednoduchá, stačí buď přímo sem do komentářů, nebo do komentářů pod příspěvek na našem Facebooku napsat svojí otázku pro Lumíra Olšovského. My ze všech otázek vybereme několik nejlepších.

Pak už stačí být s námi online. Na konci celého streamu pak společně s Lumírem zvolíme jednu výherní otázku.

Doraž na stream v neděli od 18:00 (odkaz zde). Dozvíš se něco nejen o životě předního českého dabéra, ale hlavně i o dabingu celkově. My osobně máme marvelácký dabing velmi rádi a proto se na našeho hosta těšíme a doufáme, že jsme vám touto událostí udělali radost.

Budeme se na vás těšit.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Pro pana Olšovského

Dobrý den,

omlouvám se za v podstatě spam, psala jsem to už na FB ale pro jistotu ještě sem 😁 Nevadí, že chat nejede, hlavně, že to běží. Ale můžete prosím panu Olšovskému pochválit to geniální tričko? 😃 <3

Otázky

Jakou postavu máš z Marvelu nejraději a jakou schopnost by si chtěl mít.?

Otázky na Lumíra Olšovského

Jelikož se taková příležitost nenaskytne každý den, tak mám těch otázek vícero.

😁
  1. Jak na Vás reagují Vaši blízcí nebo kamarádi, když Vás slyší třeba ve filmu? Poznají Vás? Říkají „> "Jo! To je Lumír!“" ? Nebo si nevšimnou?
  2. Taková klasická: Raději byste měl schopnosti **které z Vašich dabérských postav – **Lokiho nebo prof. Xaviera? A která Vás více bavila. Nebo máte úplně jinou oblíbenou postavu?
  3. Lokiho v podání Toma Hiddlestona znáte dobře. Dovedete však Lokiho představit jako Jima Carreyho, který byl do role zvažován?
  4. Kdybyste měl seřadit podle Vaší osobní „oblíbenosti“ profese DABÉR, ČINOHERNÍ HEREC, MUZIKÁLOVÝ HEREC, REŽISÉR, jak by žebříček vypadal? Anebo ve které profesi jste zatím strávil nejvíce času?

Další dotazy jsou trošku z jiného soudku, tak když zbyde čas… 😅

1. Jaká je/byla Vaše nejoblíbenější nebo vysněná role? Vzpomenete si třeba na svou první hostovačku? 2.** Jak vzpomínáte na studium** na Janáčkově konzervatoři v Ostravě? Můžeme znát např. z televize některé Vaše tehdejší spolužáky, kteří se také prosadili? 3. Už pátým rokem jste také umělecký šéf muzikálu v divadle J.K.Tyla v Plzni. Jaká byla Vaše cesta až k této profesi? Případně Váš oblíbený titul z repertoáru?

Díky a držte se! Mnoho úspěchů v budoucí kariéře a spokojenost v osobním i profesním životě přeji. Tomáš Chudoba

Dotaz

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, o jaký časový úsek dříve se film dabuje než má oficiální premiéru. Máte tedy díky dabování možnost shlédnout film dříve než divák nebo znáte pouze své pasáže? Pokud ano předpokládám, že podepisujete embargo. Řeší tohle embargo zahraniční studio, nebo to nechává na tuzemské distribuci? Předem moc děkuji za odpověď

S přáním pěkného dne David Kocúrek

Autor článku

David Schmirler
Administrátor

Kde nás najdeš


PILSCO