Za velký počet zhlédnutí pozván na Avengers 4

Za velký počet zhlédnutí pozván na Avengers 4

Za velký počet zhlédnutí pozván na Avengers 4

10. červen 2018 Zechy Filmy 0 2346

Pokud si myslíte, že jste marvelovský fanoušek číslo jedna, asi byste měli přehodnotit postoj. Seznamte se s “Nem: The Infinity Watcher”…

Pod touto přezdívkou vystupuje na Twitteru uživatel, který se rozhodl, že půjde na Infinity War tolikrát, kolikrát bude moct. Anebo zkrátka až tak moc miluje Marvel.

V kině údajně strávil dle propočtů 114,6 hodin, celkem tedy film viděl 43×. A stále se nezdá, že by měl chuť svou snahu nějak vzdát. Tato tvrdá práce mu nakonec vynesla pozornost na Twitteru, stejně jako na různých webových stránkách. To nejlepší ale přišlo teprve nedávno…

Jeho velkého počtu zhlédnutí si všimli i sami režiséři filmu, kteří jej kontaktovali přímo do soukromých zpráv na Twitteru. Za jeho oddané sledování filmu se mu tak odměnili tím, že jej pozvali na premiéru Avengers 4.

Svou pozvánku od Russo Brothers oslavil samozřejmě, jak jinak, než že se šel podívat na Infinity War po 44., a určitě to nebylo jeho poslední zhlédnutí. Myslím, že Nem: The Infinity Watcher se dá s klidem prohlásit za fanouška numero uno. Jestlipak svůj divácký rekord zopakuje i pro Avengers 4?

Ohodnoť článek

Pro ohodnocení článku se, prosím, přihlaš zde.

Průměrné hodnocení 0 / 5

Komentáře

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaš nebo zaregistruj.

Zatím nebyl napsán žádný komentář.