Young Avengers znovu na scéně!

Young Avengers znovu na scéně!

Filmy
5 / 5 378 2
11. září 2019, napsal Michal Černý

Překonat původní tým dá opravdu zabrat, ale jednou to bude muset někdo zkusit, protože tak to prostě chodí. Naštěstí je z čeho vybírat.

Young Avengers znovu na scéně!

Lidé všeobecně nemají rádi, když něco oblíbeného končí. Stejné je to i v případě týmovky Avengers, a proto se fanoušci neustále udržují v nadějích na další a další filmová zpracování jakékoliv jejich podoby. Jinak tomu není ani v případě jejich omlazené formy, tedy uskupení Young Avengers.

Už dávno kolovaly zprávy o jejich budoucím zapojení do MCU, ale znáte to. Jedna senzace rychle vystřídá druhou. Honička Endgame a Avatara, odchod Spideyho, trocha spekulací ohledně Dark Avengers a zapomenutí je na světě. Ale teď je všechno zpátky. Nové zprávy totiž hovoří o mladistvé týmovce ne jako o filmu, ale limitované sérii. Hádejte kde? Samozřejmě na Disney+.

Nejlepší na tom je ale ten fakt, že to vlastně není nikterak překvapující a Marvel už zřejmě delší dobu skutečně přemýšlí nad live-action zpracováním, což dává různými indiciemi najevo. K tomu ale bude potřeba si říct pár jmen, které jsou s Young A. spojená.

Jedno se pojí s nejžhavější novinkou, což je obsazení role Kate Bishop (Hailee Steinfeld – hlavní hrdinka filmu Bumblebee, či hlas Gwen StacyInto the Spiderverse) do připravovaného seriálu Hawkeye. S tímhle oznámením přichází další zajímavost, hodna k zamyšlení. Oproti ostatním filmům a seriálům je tenhle cast vcelku dost předčasný a překvapivý a my tak můžeme jenom hádat, proč se tak stalo. Po internetu se začala šířit spekulace, že postava samotné Kate se má představit už dřív v jednom z filmů či seriálů a nadhodit téma další (hodně budoucí) týmovky. Anebo si jenom studio našlo ideální kandidátku a nechce riskovat ztrátu.

Rozhodně se brzy dozvíme víc.

Dalším jménem je Cassie Lang, dcera Scotta „Ant-Mana“ Langa. Její dětskou verzi (Abby Ryder Forston) jsme viděli v prvních dvou jeho sólovkách, dospělejší formu (Emma Fuhrmann) pak ve snímku Avengers: Endgame. Cassie se dala v komiksech na svoji vlastní dráhu hrdiny pod přezdívkou Stature.

V dalších případech se už pohybujeme na vlně dohadů a spekulací, nicméně…

Zajímavou možností je přírůstek v podobě Wiccana, potomka Scarlet Witch. V tomhle případě nezapomínejme, že MCU je svébytným prostorem, který si mnohdy docela překvapivě pohrává s komiksovou předlohou, a tak Wiccan nemusí být v téhle verzi nutně syn, ale jakýkoliv rodinný příbuzný. Bude tahle postava skrytým překvapením? A to nemluvíme o jeho dvojčeti – Speedovi.

Vzhledem k výskytu Skrullů a Kree v MCU, můžeme brát v úvahu, s jistou mírou opatrnosti, i dalšího člena party, kterým je Kree-Skrullský kříženec Hulkling. Do děje se v dalších fázích zapojí X -Meni, což by mohlo do hry přinést kupříkladu i hrdinu jménem Prodigy, který je taktéž členem uskupení New X-Men.

Zkrátka, nikdo to zatím neříká otevřeně a naplno, ale jsou tu jisté náznaky, jakými směry by se nadále mohlo MCU vydat. Feige a spol se po projektu Infinity Saga pouští do dalšího, obřího experimentu a pokud se jim propojení s Disney+ povede, můžeme očekávat mnohem, mnohem víc. A hlavně velkých týmovek, které jsou v komiksu docela důležitým elementem a hojně očekávanou událostí, při které dostane hlavní záporák extrémním způsobem na zadek.

Kdo by to nechtěl vidět na plátně. :)


Nábor do redakce

Mám zájem!Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Ještě by tam mohla být dcera Iron Mana. Jinak bych chtěl aby Kate Bishop hrála ta z Avengers Endgame.

Kate Bishop

V Endgame se ale postava Kate Bishop nevyskytovala. Nemyslíš náhodou dceru od Clinta?

Autor článku

Michal Černý
Michal Černý
Administrátor

Kde nás najdeš


Nábor do redakce

Mám zájem!