Young Avengers se chystají na plátna

Young Avengers se chystají na plátna

Filmy
2 / 5 503 0
23. březen 2021, napsal Talon77

Nová fáze MCU je v plném proudu. Vyvstává tak otázka: dočkáme se nějaké reinkarnace týmu Avengers, nebo už nás čekají „pouhé sólovky“ a éra X-Menů či Fantastické Čtyřky?

Young Avengers se chystají na plátna

Šéf Marvel Studios tvrdí…

Kevin Feige byl během rozhovoru pro Entertainment Weekly nepřímo dotázán, zdali má nějaké plány pro zfilmování snímku Young Avengers, protože ačkoliv je nová fáze MCU teprve na samotném začátku, mnoho věcí nasvědčuje tomu, že se pomalu připravuje půda pro tuto novou reinkarnaci sboru superhrdinů.

„Jakožto komiksový fanoušek (a šéf celého oddělení) mohu prohlásit, že jsou komiksové předlohy vždy naší inspirací, rádoby odrazovým můstkem, co nám říká, kudy se vydat. Naším hlavním cílem je, aby každý nově přidaný hrdina měl dostatečný prostor se nám představit, vše se pak pomalu spojí do jednoho krásného útlého tvaru a lze s tím něco následně i dělat, protože pokud se s charaktery seznámíte bez jakýchkoliv bližších znalostí, je to pouhá poloviční zábava, která vás příliš nenaplní.“

Z Feigových slov vyplývá, že nových postav nás čeká vícero :

„Ostatně ano, rozhodně se chystáme uvést časem něco nového do našeho světa. Určitě vám neuniklo, že ve fázi 4 neustále a aktivně přidáváme nové charaktery, jejichž potenciální směry jsou pro nás naprosto nekonečné. Prakticky se my všichni nyní cítíme jako Nick Fury na konci prvního Iron Mana, všechny nové postavy a noví umělci, co přichází společně s nimi, jsou pro nás prakticky veliká součást našeho vesmíru a týmu, to jim také neustále připomínáme…“

Dále Feige také vysvětlil, v čem momentálně práce tvůrců spočívá :

„Všichni z nás se teď soustředí prakticky na jediné. Musíme udělat potřebnou práci k vybudování nového publika pro naše nové charaktery. A jsem rád, že mohu oficiálně prohlásit, že všichni odvádějí úžasnou práci. A já se nemůžu dočkat, až vám ukážeme vše, co se chystáme udělat s naším světem.“

Fáze čtvrtá

Dříve nebo později nás tedy nepochybně čeká i nějaký nový tým. Young Avengers jsou nejpravděpodobnější volbou. Už nyní totiž víme, že v budoucích projektech se objevují členové tohoto nového spolku, např. Kate Bishop (dcera Hawkeye), jež je prakticky ranou jistoty.

Dále tu ovšem jsou i jiné nově oznámené či již viděné postavy, jako například Cassie Lang (Ant-Man and the Wasp: Quantumania) nebo America Chavez (Doctor Strange: Multiverse of the Madness), což jsou členové týmu „Young Avengers“ taktéž. Takže lze rozhodně usuzovat, že se nám pomalu chystá set-up nového týmu.

Zda si jej ovšem fanoušci oblíbí, je otázka, která zajímá nejen nás, ale prakticky i celý Marvel. Až čas ukáže, jestli je Marvel schopen udržet svými novými charaktery svou fanouškovskou základnu společně s příběhovými nápady. Pokud ano, lze mluvit o úspěchu.

Pokud se jim to nepodaří a – jakmile dotáhnou linky posledních zbylých pozůstatků minulé fáze – lidé ztratí zájem, je to problém. Ačkoliv se to zatím ještě nezdá, DC nabírá druhý dech a je časem možné, že přebere otěže.

Jasně, ještě ovšem nezapomínáme na fakt, že Marvel získal licence na dva úžasné týmy – F4 a X-Men, takže ano – když si lidé neoblíbí nový tým, Marvel má stále pootevřená zadní vrátka, jak nás zase nachytat do svých nádherných komiksových sítí!

Co si myslíte o 4. fázi a „Young Avengers“ vy? Máte vysoká očekávání, nebo vás už to přestalo bavit, pouze čekáte na ukončení linek minulé fáze a pak řeknete Adios? Rozhodně nám dejte vědět! :)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Talon77
Talon77
Redaktor

Kde nás najdeš


PILSCO