World War Hulk jako potenciální vývoj událostí

World War Hulk jako potenciální vývoj událostí

Filmy
World War Hulk jako potenciální vývoj událostí

Jako je Hulk jedna z nejikoničtějších postav Marvelu, World War Hulk je jednou z jeho nejikoničtějších li­nek.

339 0
1. září 2022, napsal Johnny

Zatímco část fanoušků byla v roce 2019 ze Smart HulkaAvengers: Endgame nadšená, další radostí zrovna nepřekypovali. Zejména proto, že šlo z této Hulkovy inkarnace cítit, jako by mělo jít o poslední fázi jeho osobnostního vývoje. A tedy i náznak toho, že s tím starým dobrým zuřivým hromotlukem se už jen tak znovu nesetkáme.

To by přitom byla docela škoda, obzvláště se zřetelem k tomu, že v MCU se zatím Hulk může pyšnit pouze jediným sólovým filmem, kde měl trochu více prostoru vyniknout. A to ho ještě ke všemu tehdy nehrál jeho současný představitel Mark Ruffalo.

O Ruffalově možné budoucnosti v této roli jsme již nedávno psali ZDE. Podstatné ovšem je, jak sám herec přiznal v rozhovoru pro Entertainment Weekly, že dvířka jsou nyní otevřená a možností je více, než by se na první pohled mohlo zdát.

„Od teď za pět let by se mohl (Hulk, pozn. redakce) změnit prakticky v cokoliv, podle toho, co zrovna bude v celkovém kontextu relevantní. Dokážu si představit, jak přijde „Berserker Hulk“ nebo „World War Hulk“. Mohlo by se stát cokoliv.“

To jsou dozajista povzbudivá slova do pranice. Série World War Hulk pochází z roku 2007 a jde o pravou demonstraci toho, jak syrovou silou ve skutečnosti naše milá zelená mlátička disponuje. Již sám název je dostatečně výmluvný. Podle mnohých jde na poli komiksu o Hulkův pomyslný vrchol. Možná by tak mohlo jednou také jít o důstojné rozloučení Ruffala s rolí.

A jak se k věci stavíte vy? Stáli byste o zfilmování World War Hulka? Nebo byste raději v akci viděli Maestra, či snad úplně jiný příběh s Hulkem?


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama