Wonder Man skutečně míří na Disney+

Wonder Man skutečně míří na Disney+

Seriály
Wonder Man skutečně míří na Disney+

Server The Hollywood Reporter přišel se zprávou, že se chystá další seriál ze světa Marvel Cinematic Universe.

537 0
18. červen 2022, napsal filmfanouch

Svého vlastního seriálu se na Disney+ dočká další superhrdina, konkrétně Simon Williams/Wonder Man. Za seriálem bude jako exkluzivní producent stát Destin Daniel Cretton (režisér filmu Shang-Chi a legenda o deseti prstenech) a Andrew Guest (scenárista seriálů Zpátky do školy, Brooklyn 99). Natáčení by mělo začít v roce 2023.

V komiksech Simon vlastnil zbrojní firmu Williams Innovations, kterou zdědil po otci, ale kvůli zbrojařskému konkurentovi Tony Starkovi krachovala. Na radu bratra chtěl Simon svou společnost vytunelovat a utéct, ale byl chycen policí. Za všechno vinil Starka a rozhodl se mu pomstít, proto postoupil proces na získání superschopností Barona Heinricha Zema, přičemž byl zasažen experimentálním iontovým paprskem. Byl transformován do bytosti tvořené samotnou iontovou energií a stal se Wonder Manem a členem Zemových Masters of Evil.

Jeho tělo bylo zpočátku velmi nestabilní a potřeboval dostávat pravidelné dávky séra k přežití, které mu mohl poskytnout jedině Baron Zemo. Ten poslal Simona, aby infiltroval Avengers jako jejich nový člen. Při pokusu zničit Avengers čekal Zemo věrnost Simona, ale on místo toho přešel na druhou stranu. Poté navázal romantický vztah s Wandou Maximoff/Scarlet Witch, po jeho (dočasné) smrti po něm Wanda pojmenovala jednoho ze svých synů. V komiksech se později stal Simon Williams i hercem.

Mezi schopnosti Wonder Mana patří nadlidská síla, rychlost, vytrvalost, odolnost, schopnost létat, dále také regenerační schopnosti a iontová forma. Ultron v komiksech využil obraz jeho mozku pro stvoření Visiona, který následně zdědil i část Williamsovy osobnosti. Jeho bratr Eric se stal v komiksech záporákem jménem Grip Reaper. Dá se očekávat, že i s ním se v rámci seriálu potkáme.

Simon Williams se měl původně objevit již ve Strážcích Galaxie Vol. 2 v režii Jamese Gunna, kde ho měl ztvárnit Nathan Fillion. Williams zde měl být představen jako herec, který si měl mimo jiné zahrát Tonyho Starka v jeho biopicu. Scéna s ním ovšem byla vystřižena. Prozatím není jisté, zda si Fillion roli v seriálu zopakuje. Natáčení by ovšem mělo začít již za rok a tak je jisté, že novinky dorazí již brzy.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama