WandaVision: Paul Bettany řekl, že mluvit o Mephistovi ho může stát místo

WandaVision: Paul Bettany řekl, že mluvit o Mephistovi ho může stát místo

Seriály
5 / 5 249 0
1. březen 2021, napsal Strange

S tím, jak se WandaVision blíží k poslednímu dílu, se odhalují další podrobnosti o jeho skutečném ději. Paul Bettany dokonce nemůže mluvit o Mephistovi.

WandaVision: Paul Bettany řekl, že mluvit o Mephistovi ho může stát místo

Paul Bettany ze seriálu WandaVision nemá dovoleno mluvit o Mephistovi, protože ho to může stát místo. O Ďáblovi z Marvelu se už dlouho spekuluje, že se objeví v závěru seriálu. Nasvědčují tomu i odkazy v průběhu celé show. Přesto nic oficiálně nepotvrdilo, že se vůbec objeví nebo dokonce že za vším stojí on. Seriálu od Marvel Studios zbývá v této sérii už jen jedna epizoda a odhaluje se mnoho relevantních podrobností ohledně toho, co se doopravdy děje ve Westview.

To znamená, že stále existuje spousta nezodpovězených otázek kolem toho, jak vůbec Wanda začala celé Westview. Kolují teorie, že Wanda nestvořila Hex pomocí Agathiných kouzel, ale kvůli někomu jinému. Mnozí si myslí, že Agatha je ve Westview jen parazit a že ve stínech se skrývá záhadná bytost, která tajně zmanipulovala Wandu, aby stvořila Hex. Mephisto je jeden z hlavních kandidátů v těchto spekulacích. Nedávné komentáře Bettanyho mohou naznačovat, že tomu tak skutečně je. Zda se nejedná jen o falešné akce ze strany Marvel Studios, se dozvíme v poslední epizodě WandaVision.

Co myslíte vy? Mlčí Bettany ohledně Mephista, protože se možná ukáže?


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Strange
Redaktor

Kde nás najdeš


PILSCO