WandaVision končí – Kdy můžeme čekat další seriály?

WandaVision končí – Kdy můžeme čekat další seriály?

Seriály
4 / 5 602 0
28. únor 2021, napsal Nevka

Těžko se tomu věří, ale už v pátek bude odvysílána poslední epizoda seriálu WandaVision. Pojďme si tedy zrekapitulovat, kdy můžeme očekávat další MCU série…

WandaVision končí – Kdy můžeme čekat další seriály?

Wandin seriál si odbyl úspěšnou premiéru a do Marvelu po delší době přinesl něco úplně nového. Zatím sice nevíme, jak to všechno dopadne, ale už teď můžeme směle vyhlížet další projekt, který je Falcon a Winter Soldier.

Ten dorazí po týdenní pauze. Můžeme se na něj tedy těšit už 19. 3., kdy se tato „dvojka“ poprvé ukáže na Disney+. Pozitivně můžeme hodnotit i fakt, že dostaneme zase úplně něco jiného. Po sitcomu plném spekulací dorazí špionážní thriller, který by neměl šetřit akcí, konspirací a kvalitními záporáky. Baron Zemo si konečně navlékne svou ikonickou fialovou kuklu a kdo ví, kam se od svého účinkování v Civil War posunul. Mezi lokacemi se navíc objeví i Praha, představí se nový nositel Kapitánova štítu US Agent a my se tak máme na co těšit.

Falcon s Winter Soldierem však dostanou jen šest epizod, díky čemuž s námi vydrží jen něco málo kolem měsíce a půl. Potom přijde pauza.

Počkáme si jeden měsíc, než konečně dorazí i bůh lsti a falše – Loki (11. 6.). Ten se pro změnu pustí do hrátek s časoprostorem a alternativními realitami. Pojetím by tak mohl být někde na pomezí Wandy a Falcona. Nejlepší příměr tak dostaneme ve chvíli, kdy ho porovnáme s Ragnarokem. Tam by ta podobnost mohla být značná.

A co přijde potom? To zatím nikdo neví. Počítá se stále s Ms. Marvel a Hawkeyem, ale vším asi ještě trochu zamíchá corona. Protože některé seriály si zřejmě budou muset počkat na svůj filmový základ

Těšíte se více na Falcona a Winter Soldiera nebo na Lokiho? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích pod článkem nebo na Facebooku!


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Nevka
Nevka
Redaktor

Kde nás najdeš


PILSCO