WandaVision: Evan Peters o 'tvrďáckém' překvapení

WandaVision: Evan Peters o 'tvrďáckém' překvapení

Komiksy
WandaVision: Evan Peters o 'tvrďáckém' překvapení

Herec Evan Peters nedávno poskytl rozhovor pro Pace University, kde prozradil i něco málo o své roli v seriálu WandaVision.

5 / 5 468 0
27. duben 2021, napsal Daniel Sláma

Seriál WandaVision už je nějaký ten pátek za námi a dávno víme, že velký comeback v podobě Pietra Maximoffa se nekonal. Namísto toho nás Marvel pouze poškádlil obsazením herce, který si stejnou postavu zahrál v jiném univerzu.

Jak už víme, postava Evana Peterse neměla s rodinou Maximoffových nic společného. Šlo pouze o loutku Agathy Harkness a jednalo se o občana Westview Ralpha Bohnera. Jeho příjmení vyzní nejvtipněji samozřejmě v angličtině, jelikož se vyslovuje stejně jako slovo „boner“, což znamená prostě a jednoduše „erekce“… Slušně řečeno!

Herec přiznal, že o tom neměl nejmenší tušení, dokud nedošlo na natáčení dané scény, kde jsme se o jeho skutečném jménu dozvěděli.

„Nevěděl jsem, že jeho příjmení je Bohner. Takže, máme tu scénu, kde jsem nahoře v patře ve svém chlapském doupěti a něco jí vysvětluju (Monice Rambeau, pozn. red.)… Koukla se na tu fotku a říká: ‚Ralph Bohner!?‘ A já na to: ‚Bohner?‘ Dostal jsem hysterický záchvat smíchu, protože jsem neměl ani páru o tom, že moje příjmení je Bohner. Od začátku jsem věděl jen to, že se moje postava jmenuje Ralph a je ovládána čarodějkou.“

Není žádným tajemstvím, že většina fanoušků byla kvůli tomu naštvaná. Všichni se těšili na návrat Quicksilvera, i když by se jednalo o postavu z odlišného univerza. Na druhou stranu je pochopitelné, že by to nejspíš nijak logicky nezapadalo do plánů Marvel Studios ohledně vytvoření multiverza. Takhle nám filmaři dopřáli alespoň nějaký fan-service a nechali nás si pár týdnů užít Evana Peterse jako Quicksilvera.

(Zdroje obrázků: cheatsheet.com)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama