Vstup do Avengers Tower!

Vstup do Avengers Tower!

Vstup do Avengers Tower!

16. prosinec 2018 Zechy Ostatní 0 566

Svět Marvel, to nejsou jenom novinky z aktuálního dění, ale jste to též Vy, naši fanoušci, naše komunita! Rádi bychom se tak na našem webu zasloužili o to, abyste našli své vlastní místo mezi ostatními fanoušky Marvelu!

Vstup do Avengers Tower!

I když se pouštíme do běhu na dlouhou trať, což ostatně je náš web sám o sobě, už teď pro vás máme k dispozici první patra naší Avengers Tower – Tedy sekce stránky, kde se chceme soustředit na to, abychom dali dohromady veškerou komunitu, která miluje Marvel stejně jako my. Místo, jenž bude tvořit právě váš obsah!

Takto vznešený cíl se samozřejmě neobešel bez povšimnutí Living Tribunalu, s jehož pomocí hned za Meeting Hall můžete v Avengers Tower najít portál do všudypřítomné struktury zvané jako The Infinite Embassy, kam Tribunál povolil vstup i všem platným a aktivním členům Avengers!

První slíbenou novinkou pod stromeček je tak od nás Diskusní fórum, aneb místo, kde doufáme, že se všichni rádi sejdete, a podiskujete nejen nad aktualitami ze světa Marvel, ale též si s klidným srdcem pohovoříte nad spoilery (Máme pro ně na fóru speciální místo!) či se prostě jen sblížíte s lidma, kteří milují Marvel a vše okolo něj, stejně jako vy! Pokud máš tedy uživatelský účet na našem webu, můžeš se směle zapojit do diskuse! Pokud účet ještě nemáš, naváhej a registruj se!

Fórum je samozřejmě moderováno redakcí, která společně s Magistrati bude dohlížet na pořádek a dodržování pravidel. Ti, jenž se dopustí prohřešků, budiž potrestáni absolutní mocí The Living Tribunal!

Zároveň se tak ale otevírá prostor i pro vás, abyste nám pomohli budovat nejen web či fórum, ale poskládat tak dohromady, pokud možno, co největší komunitu okolo Marvelu! Na fóru můžete taktéž najít místo pro vaše návrhy či nápady, kterým budeme s radostí naslouchat!

Postupem času také vaše aktivita bude odměněna nejen různými bonusy na našem webu, kdy se směle budete moci prát o místo nejmocnějšího Avengera!

Vstup do fóra

Ohodnoť článek

Pro ohodnocení článku se, prosím, přihlaš zde.

Průměrné hodnocení 0 / 5

O autorovi
Zechy
Zechy
Zechy
Administrátor

„Tony Stark Světa Marvel. Tvořím náš web a starám se o všechny technické záležitosti.“

Komentáře

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaš nebo zaregistruj.

Zatím nebyl napsán žádný komentář.