Vrátí se Josh Brolin do role Thanose?

Vrátí se Josh Brolin do role Thanose?

Filmy
Vrátí se Josh Brolin do role Thanose?

Populární herec prozradil, jak je to s budoucností šíleného titána.

1345 0
11. květen 2022, napsal IvanaT

Thanose netřeba dlouze představovat. I když se v MCU objevil několikrát předtím, diváci si jej budou pamatovat primárně díky ztvárnění herce Joshe Brolina, který si premiéru odbyl v roce 2014 ve Strážcích Galaxie. Naposledy jsme jej mohli vidět v Avengers: Endgame, kde jej potkala smrt.

Jelikož ale ani úmrtí neznamená v Marvelu konečnou, padla otázka, jestli je možné, že by se obávaný titán mohl někdy vrátit (a s ním i Brolin). Na to se herce ptali moderátoři v pořadu Jess Cagle Show, přičemž připojili dotaz, jestli vůbec něco ví o Thanosově budoucnosti. Odpověď zněla takto:

„Teď si [v Marvelu] jedou svojí dráhu, o kterou se starají, a pokud budou chtít, abych do toho šel, tak do toho jistě půjdu, ale nevím, jak smýšlí.“

Dále Brolin komentoval i své působení v Infinity War a Endgame:

„Netuším, jaký mají plán. Po deseti letech jsme tomu tak nějak učinili konec. Měl jsem opravdu radost a svou účast jsem si zamiloval, protože když jsem se zapojil prvně, byl záměr úplně jiný.“

Jak to tedy vypadá, Brolin by vůbec nebyl proti Thanosův příběh rozvíjet dál. Faktu, že se titán nějakým způsobem patrně vrátí, napovídá i představení jeho bratra Erose v loňských Eternals.

alt

Vyvstává ovšem otázka, zda by se Thanos vrátit vůbec měl. Jeho příběh je dovyprávěn, a pokud bychom ho znovu uviděli, celý konec Endgame a smrt Tonyho Starka by mohly být zneváženy. Jednou z možností by ovšem mohla být epizoda v animovaném seriálu What If…?, který ukazuje alternativní děje kánonického MCU vesmíru.

Co říkáte, byli byste pro Thanosův návrat?

Zdroj: thedirect.com


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama