Vision v čele nového seriálu

Vision v čele nového seriálu

Seriály
Vision v čele nového seriálu

Oficiálně první seriál MCU WandaVision byl natolik příběhově rozsáhlý, že Marvel oznámil nejen jeden spin-off s Agathou Harkness (Agatha: House of Harkness), ale také rovnou druhý spin-off s Visionem.

228 0
30. říjen 2022, napsal Homer91

Je to už dlouho, co jsme naposledy spatřili Visiona ve světě MCU. Naposledy byl viděn v seriálu WandaVision, kde společně s Wandou tvořili ústřední postavy. Zde prošel zásadní změnou a náš milovaný android se „znovuzrodil“ za pomocí S.W.O.R.D.u na White Visiona. Od té doby byl jeho návrat přislíben pouze v rámci projektu Armor Wars (o němž jsme psali zde). Nyní byl však oznámen další projekt, tentokrát zaměřen pouze na tuto postavu. Chystá se totiž nové seriál s názvem Vision Quest.

Nově oznámeného projektu se zhostí Jac Schaffer, která stojí za celým seriálem WandaVision a také za připravovaným spin-offem Agatha: House of Harkness. Můžeme tak očekávat podobný formát a kvalitu, jako u prvního seriálu z MCU.

Samozřejmě se do této ikonické role vrátí Paul Bettany. Příběh by měl pojednávat o cestě White Visiona za vzpomínkami na lidství. Díky tomu se začínají objevovat spekulace, že se do série vrátí také Elizabeth Olsen (jako Scarlet Witch) a Julian Hilliard (jako Billy Maximoff). Obě zmíněné postavy jsme mohli naposledy spatřit ve filmu Doctor Strange in the Multiverse of Madness).

Julian Hilliard na počest nově vznikajícího seriálu sdílel na svůj Twitter následující zprávu: „Táto/Toustovači Paule Bettany, chybíš mi.“ To je samozřejmě referencí na komiks The Vision od tvůrců Toma Kinga a Gabriela Hernandeze Walta ve kterém Wanda nazve Visiona toustovačem (tento komiks vyšel i českém jazyce v edici Legendy Marvel pod názvem: Vision, O trochu horší než člověk, o trochu lepší než zvíře. Rozhodně doporučuji přečíst. Je to jeden z nejlepších komiksů na českém trhu, pozn. red.).


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama