Vincent D’Onofrio má být v nadcházejícím Spider-Manovi jako Kingpin

Vincent D’Onofrio má být v nadcházejícím Spider-Manovi jako Kingpin

Seriály
Vincent D’Onofrio má být v nadcházejícím Spider-Manovi jako Kingpin

Peter Parker bude mít podle všeho zase jednou co dočinění s pánem New Yorkského podsvětí.

292 0
21. listopad 2022, napsal Johnny

Podle serveru The Cosmis Circus si má D’Onofrio zopakovat roli Wilsona Fiska alias Kingpina v animovaném seriálu Spider-Man: Freshman Year. Sluší se podotknout, že Kingpin v komiksech začínal právě jako Spider-Manův záporák, než jako padouch proslul v souvislosti s Daredevilem.

Nicméně i tento druhý červený ochránce ulic New Yorku by se měl v projektu objevit. Hlas by mu měl propůjčit sám Charlie Cox. Vzhledem k tomu, že vše se odehrává pod hlavičkou Disney, dává to naprostý smysl. Po účasti v netflixovském Daredevilovi totiž studio zmíněné herce „adoptovalo“.

S Kingpinem jsme měli tu čest už v Hawkeyeově vlastní minisérii, zatímco Daredevil v plné parádě přicupital během She-Hulk: Attorney at Law. Už předtím ale, byť bez kostýmu (tedy jako Matt Murdock), zpestřil obsazení třetího Spider-Mana s Tomem Hollandem.

Ten zase ve zmiňovaném animáku nadabuje Petera Parkera, čímž se kruh uzavře. Dílo se má točit okolo Spider-Manova původu, což v podstatě znamená, že se přeneseme do minulosti.

Samozřejmě vyvstává otázka, jakým způsobem bude počin zapadat do MCU a zdali události v něm vyobrazené budou součástí kánonu. Odpověď ze strany studia je taková, že Spider-Man: Freshman Year se sice odehrává ve stejném multiverzu, ale v alternativní realitě. Lze jej tak víceméně hodit do stejného pytle s taktéž animovaným What If…?.

Na Disney+ bychom se premiéry měli dočkat někdy během roku 2024.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama
ComicShop.cz