Filmy

Venom se o víkendu zakousl do peněženek po celém světě
Venom se o víkendu zakousl do peněženek po celém světě

Mnoho lidí se děsilo toho, jak bude vypadat další počin studia Sony ze Spider-Manova univerza. Obavy neubrala ani neobratná rétorika studia, které každou oznámenou novinku k filmu posléze vyvrátilo. Přesto se Venom předvedl na jedničku.

Mince… Papírovky… Kreditky… Tolik peněz, a tak málo času!

První kritika, která byla pozdržena až do posledních chvil film moc nešetřila… První sesbírané recenze vynesly snímku Rubena Fleischera na Rotten Tomatoes pouhých 30%. K rozporuplným pocitům určitě nepomohla ani pochybná vize studia, či samotné Amy Pascal. Slibovány nám byly takové věci, jako návaznost na MCU, Hollandův Spider-Man, či R-kové hodnocení. Vše ale bylo oznámeno zřejmě jen proto, aby to mohlo být následně vyvráceno.

Ani jedno ale snímku evidentně nikterak neublížilo, a hlavně Hardy nalákal do kina dostatečný počet zvědavců. Nakonec tak vyvrátil první kritiky, které snímek označili za otřesnost. Diváci mají totiž úplně jiný názor, než kritici.

Za „opening weekend“ si Venom přišel po celém světě na 205 milionů dolarů. To jej v aktuální podzimní sezoně katapultovalo na celkem jasné první místo v žebříčku.

V domovské Americe pak Venom z kapes diváků vytáhl celých 80 milionů, čímž se přehoupl i přes „opening weekend“ Ant-Mana a Wasp, kteří zde vydělali na 75 milionů.

Se svým 100 milionovým rozpočtem se Venom za první víkend zvládl v pohodě zaplatit, a dá se čekat, že Sony díky tomuto úspěšnému startu určitě začne připravovat další díly. Ostatně, v plánu by měla být celá trilogie.

Komentáře

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaš nebo zaregistruj.

Zatím nebyl napsán žádný komentář.

 

Zechy
Zechy
Administrátor

„Tony Stark Světa Marvel. Tvořím náš web a starám se o všechny technické záležitosti.“

Moje články Můj profil

  • Napsáno 08. 10. 2018 000 10:21
  • V kategorii Filmy
  • Počet přečtení: 1759
  • Hodnocení: