Velké vyhodnocení soutěže s Avengers: Infinity War!

Velké vyhodnocení soutěže s Avengers: Infinity War!

Velké vyhodnocení soutěže s Avengers: Infinity War!

22. duben 2018 Nevka Ostatní 0 618

Po osmnácti dlouhých dnech zde máme seznam vítězů naší soutěže. Více v článku!

Velké vyhodnocení soutěže s Avengers: Infinity War!

Po osmnácti dlouhých dnech zde máme seznam vítězů naší soutěže. Byli jste vystaveni sedmi faktickým a dvěma „postřehovým“ otázkám (ke kterým jste dostali nápovědu). K našemu možná i překvapení, jste odpovídali opravdu velice rychle. Mnohdy rozhodovaly dokonce i nicotné vteřinky…

Odpovědí na minulou otázku bylo číslo tři. Tedy počet ještěrů, které Star Lord nakopl v úvodní „taneční“ sekvenci. Na čtvrtého z nich si pro jistotu ještě zazpíval.

Pečlivě jsme si zkontrolovali, jestli nikdo z výherců neodpovídal v komentářích (za což by přišel o nějaký ten bod). Vzhledem k tomu, že vše proběhlo v pořádku můžeme rozdávat ceny!

Odkaz na výherce máte opět dostupný zde: https://docs.google.com/…xRWGVh4/edit#…

Výherce kontaktujeme ve zprávách s podrobnějšími instrukcemi ohledně výběru cen a zaslání osobní adresy k doručení výhry. Pro šesté až desáté místo platí, že šestý si vybírá z pěti cen jako první a desátý až jako poslední.

Psát vám budeme buďto ještě dnes, nebo během zítřka. U šestého až desátého místa to možná bude trvat déle, protože musíme postupně počkat na vaše individuální odpovědi a výběr ceny.

Děkujeme všem za úžasnou účast a budeme se těšit u další ze soutěží, která dorazí již hodně brzy. Kdo nezvítězil, nemusí tedy zoufat. Již brzy dostanete další šanci.

Ohodnoť článek

Pro ohodnocení článku se, prosím, přihlaš zde.

Průměrné hodnocení 0 / 5

Komentáře

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaš nebo zaregistruj.

Zatím nebyl napsán žádný komentář.