VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ – VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ

VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ – VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ

VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ – VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ

25. prosinec 2018 Mia Ostatní 0 177

Tak, přátelé, je to tady – vyhlášení naší velké Vánoční soutěže! Vedli jste si dobře, ale někteří přece jen lépe než jiní. Zde jsou!

Když jsme tvořili naši historicky první takto obsáhlou soutěž, ani ve snu nás nenapadlo, jak horké chvilky vám tím připravíme. Naše redakční pošta byla zahlcena dotazy, ale k naší potěše i chválou a právě díky pozitivním ohlasům slibujeme, že takto nesoutěžíme naposled.

Teď ale k tomu, na co všichni pilní účastníci čekají – seznamu vítězů.

1. místo a zboží do výše 1000,– dle vlastního výběru z našeho e-shopu získává Jakub Jay-jay Janda s úctyhodnými 43 body! Statečně si urvával dvojbody pro prvních 24 nejrychlejších a přesnost jeho odpovědí selhala pouze dvakrát.

2. místo a zboží do výše 800,– dle vlastního výběru z našeho e-shopu získává Lucie Činátlová s čestně vybojovanými 42 body! Lady Sif by byla hrdá!

3. místo a zboží do výše 600,– dle vlastního výběru z našeho e-shopu získává Michal Beránek s ukořistěnými 39 body! Bojoval jsi statečně!

4. místo a zboží do výše 500,– dle vlastního výběru z našeho e-shopu získává Sam Sedláček35 body!

5. místo a zboží do výše 500,– dle vlastního výběru z našeho e-shopu získává Petr Vyletel se 30 body!

Výherce tímto žádáme, aby se nám i s případným výběrem své odměny ozvali do zpráv, ostatním soutěžícím děkujeme za účast a píli, s jakou jste se snažili rozlousknout mnohdy záludné otázky. Jak jsme slíbili, správné odpovědi uveřejníme ještě v průběhu dnešního dne.

Prozatím SLÁVA VÍTĚZŮM, ČEST PORAŽENÝM!

Ohodnoť článek

Pro ohodnocení článku se, prosím, přihlaš zde.

Průměrné hodnocení 0 / 5

O autorovi
Mia
Mia
Mia
Administrátor

„Fanatická fanynka Kapitána Ameriky a Buckyho Barnese, s příležitostnou obsesí pro padouchy a zastánkyně práv komiksových parťáků.“

Komentáře

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaš nebo zaregistruj.

Zatím nebyl napsán žádný komentář.