VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ – VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ

VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ – VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ

VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ – VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ

25. prosinec 2018 Mia Ostatní 0 323

Tak, přátelé, je to tady – vyhlášení naší velké Vánoční soutěže! Vedli jste si dobře, ale někteří přece jen lépe než jiní. Zde jsou!

VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ – VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ

Když jsme tvořili naši historicky první takto obsáhlou soutěž, ani ve snu nás nenapadlo, jak horké chvilky vám tím připravíme. Naše redakční pošta byla zahlcena dotazy, ale k naší potěše i chválou a právě díky pozitivním ohlasům slibujeme, že takto nesoutěžíme naposled.

Teď ale k tomu, na co všichni pilní účastníci čekají – seznamu vítězů.

1. místo a zboží do výše 1000,– dle vlastního výběru z našeho e-shopu získává Jakub Jay-jay Janda s úctyhodnými 43 body! Statečně si urvával dvojbody pro prvních 24 nejrychlejších a přesnost jeho odpovědí selhala pouze dvakrát.

2. místo a zboží do výše 800,– dle vlastního výběru z našeho e-shopu získává Lucie Činátlová s čestně vybojovanými 42 body! Lady Sif by byla hrdá!

3. místo a zboží do výše 600,– dle vlastního výběru z našeho e-shopu získává Michal Beránek s ukořistěnými 39 body! Bojoval jsi statečně!

4. místo a zboží do výše 500,– dle vlastního výběru z našeho e-shopu získává Sam Sedláček35 body!

5. místo a zboží do výše 500,– dle vlastního výběru z našeho e-shopu získává Petr Vyletel se 30 body!

Výherce tímto žádáme, aby se nám i s případným výběrem své odměny ozvali do zpráv, ostatním soutěžícím děkujeme za účast a píli, s jakou jste se snažili rozlousknout mnohdy záludné otázky. Jak jsme slíbili, správné odpovědi uveřejníme ještě v průběhu dnešního dne.

Prozatím SLÁVA VÍTĚZŮM, ČEST PORAŽENÝM!

Ohodnoť článek

Pro ohodnocení článku se, prosím, přihlaš zde.

Průměrné hodnocení 0 / 5

O autorovi
Mia
Mia
Mia
Administrátor

„Fanatická fanynka Kapitána Ameriky a Buckyho Barnese, s příležitostnou obsesí pro padouchy a zastánkyně práv komiksových parťáků.“

Komentáře

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaš nebo zaregistruj.

Zatím nebyl napsán žádný komentář.