Velká vánoční soutěž!

Velká vánoční soutěž!

Ostatní
458 0
27. listopad 2018, napsal Mia

Listopad se nám pomalu chýlí ke konci a to může znamenat jen jediné – prosinec, Vánoce a hlavně – čas vánočních soutěží. Tentokrát jsme si pro vás připravili něco speciálního!

Velká vánoční soutěž!

Nebude se totiž jednat o žádnou jednorázovou soutěž, ale o 24 dní, kdy každý z nich přibude na našem webu jedna soutěžní otázka – a samozřejmě, nebude to otázka ledasjaká. Soutěžní otázky budou rozděleny do čtyř kategorií – komiks, film, článek a e-shop. Neočekávejte pouze znalostní kvíz, během soutěžního měsíce můžete narazit na obrázky, zdánlivě nicneříkající fráze, či potřeštěné říkanky, které ve výsledku značí odpověď, kterou od vás chceme slyšet. Každá soutěžní otázka bude označena malým logem, které vám napoví, kde odpověď na tuto „soutěžní část“ hledat, tedy, zdali zalistovat v komiksu, projít některý z článků na našem webu, či si znovu zkouknout některý z Marvelovských filmů. A nebojte se, šetřit vás nebudeme!

Startujeme 1. prosince a soutěž poběží až do vánoční půlnoci, přičemž 25. prosince bude vybrán hlavní šťastlivec, který v průběhu soutěže nasbíral nejvíce bodů, a k němu další čtyři, kteří sice nedosáhli na nejvyšší stupeň, ale jejich odhodlání a získané body je zařadily hned za vítěze. Soutěžní otázka bude zveřejněna každý den ráno a možnost na ni odpovídat bude až do půlnoci téhož dne. Prvních 24 nejrychlejších získá jeden bod navíc, který může být v závěru soutěže rozhodující. POZOR! Body získáte pouze za správnou odpověď! Za špatnou se body samozřejmě neodečítají, ani vás špatná odpověď nevyřadí z dalšího soutěžení, je však třeba si odpověď pořádně promyslet! Soutěžní odpovědi nám v průběhu soutěže zasílejte do ZPRÁV NA FACEBOOK a pamatujte, uznána bude vždy ta první, kterou jste nám zaslali!

Další podrobnosti o soutěži, náhledy značek kategorií a vzorovou otázku očekávejte tento pátek, tedy 30. listopadu a v sobotu 1. prosince STARTUJEME!

Tak co? Těšíte se?Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Mia
Mia
Administrátor

Kde nás najdeš