Ve filmu Black Widow se má objevit i nečekaná hvězda

Ve filmu Black Widow se má objevit i nečekaná hvězda

Filmy
369 0
4. duben 2021, napsal Johnny

Sólovka Black Widow, které jsme se původně měli dočkat již loni v květnu, má podle aktuálních informací dorazit do kin 9. července. Nyní byla odhalena další hvězda, která se má ve filmu objevit.

Ve filmu Black Widow se má objevit i nečekaná hvězda

V důsledku koronavirové pandemie došlo v minulosti hned k několika odkladům premiéry Black Widow. Jelikož ale čtvrtá fáze MCU již běží a „na uvolnění“ nelze čekat do nekonečna, zdá se, že v létě bychom se mohli filmu konečně dočkat.

Pro Scarlett Johansson se po účasti v 8 filmech v rámci MCU (započítáme-li i cameo z Captaina Americy) jedná o první hlavní roli. Chronologicky děj spadá mezi události filmů Captain America: Civil War a Avengers: Infinity War.

Již delší dobu je známo, že kromě Johansson se ve snímku představí například také Florence Pugh jako Yelena Belova, David Harbour jako Red Guardian, nebo Rachel Weisz jako Melina Vostokoff.

Teprve nyní jsme však zjistili, že v jisté roli se zde setkáme i s Olgou Kurylenko. Zatím nevíme, o jakou roli přesně půjde. Zdroje nicméně tvrdí, že má být poměrně omezená.

Širokému publiku je tato z Ukrajiny pocházející herečka zřejmě nejvíce známá z bondovky Quantum of Solace z roku 2008. Mimo jiné si také v roce 2013 zahrála po boku Toma Cruise v akčňáku Oblivion.

Vzhledem k původu Kurylenko a k tomu, jaký příběh bude Black Widow mapovat (Natashu vycvičila sovětská organizace Red Room), se nabízí, že Kurylenko ztvární osobu spjatou s Natashinou minulostí. Jednat by se mohlo například o Red Widow.

Dále by se však mohla objevit také pouze ve flashbacku, třeba jako někdo, kdo se podílel na výchově mladé Natashy, kterou si, jak již víme, zahraje Ever Anderson.

Bohužel zatím nemůžeme zcela vyloučit ani možnost, že bude Kurylenko z filmu nakonec vystřižena. V minulosti se to už dokonce stalo. Záběry s Katherine Langford, jež pro Avengers: Endgame ztvárnila dospělou verzi Morgan Stark, nakonec ve filmu použity nebyly.

Co říkáte na zprávu o účasti Kurylenko? K jaké postavě se podle vás nejvíce hodí?

(Zdroje obrázků – irishtimes.com, techradar.com, thedirect.com, thefando.com)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Johnny
Redaktor

Kde nás najdeš


PILSCO