Vánoční soutěž - Pravidla a průběh hry

Vánoční soutěž - Pravidla a průběh hry

Hry
245 0
2. prosinec 2019, napsal Svět Marvel

Pozdě, ale přece! Stejně jako loňský rok pro vás máme na prosinec připraveného něco speciálního!

Vánoční soutěž - Pravidla a průběh hry

Vánoce se blíží, co si trochu zasoutěžit?

Nebude se opět jednat o žádnou jednorázovou srandičku, ale o celý měsíc, kdy každý den přibude na našem webu jedna soutěžní otázka – a samozřejmě, nebude to otázka ledasjaká. Soutěžní otázky budou stejně jako loni z nejrůznějších koutů Marvelu, zejména zabrousíme do filmů a komiksů.

Neočekávejte pouze znalostní kvíz, během soutěžního měsíce můžete narazit na obrázky, zdánlivě nicneříkající fráze, či potřeštěné říkanky, které ve výsledku značí odpověď, kterou od vás chceme slyšet. A nebojte se, šetřit vás nebudeme!

Otázka bude vždy sestávat z klasického úvodního obrázku, na které jste zvyklí z našich článků, a samotného soutěžního obrázku, říkanky nebo otázky, která se bude nacházet v článku samotném. Věnujte pozornost úvodnímu obrázku s číslem otázky, napoví vám!

Startujeme 1. prosince a soutěž poběží až do novoroční půlnoci, přičemž 1. ledna bude vybrán hlavní šťastlivec, který v průběhu soutěže nasbíral nejvíce bodů a k němu další dva, kteří sice nedosáhli na nejvyšší stupeň, ale jejich odhodlání a získané body je zařadily hned za vítěze.

Soutěžní otázka bude zveřejněna každý den ráno a možnost na ni odpovídat bude až do půlnoci téhož dne. POZOR! Body získáte pouze za správnou odpověď! Za špatnou se body samozřejmě neodečítají, ani vás špatná odpověď nevyřadí z dalšího soutěžení, je však třeba si odpověď pořádně promyslet!

Soutěžní odpovědi nám v průběhu soutěže zasílejte do ZPRÁV NA FACEBOOK a pamatujte, uznána bude vždy ta první, kterou jste nám zaslali! Výjimku tvoří první soutěžní otázka, na kterou můžeme odpovídat do úterní půlnoci a body za správnou odpověď vám budou přičteny i během úterka. Důvodem je pozdější čas vypuštění otázky a tím pádem i méně času na odpověď.

Vítěz soutěže, který nasbírá v průběhu nejvíce bodů, se může těšit na poukaz na zboží z našeho e-shopu v hodnotě 1 000 korun.

Soutěžící na 2. místě se může těšit na poukaz na zboží z našeho e-shopu v hodnotě 800 korun.

Na v pořadí 3. výherce čeká poukaz v hodnotě 600 korun. Jeden ze soutěžících se navíc může těšit na speciální odměnu!

BĚHEM PRVNÍHO PROSINCOVÉHO TÝDNE NAVÍC OČEKÁVEJTE VYLEPŠENÍ, KTERÉ VÁM, DOUFÁME, HRU NÁLEŽITĚ ZPŘÍJEMNÍ I TROCHU OKOŘENÍ A VRÁTÍ VÁS NA CHVÍLI ZASE NA ZAČÁTEK. Jakmile bude rozšíření aktivní, vysvětlíme co a jak :)

Tak co? Těšíte se?


Nábor do redakce

Mám zájem!Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Svět Marvel
Svět Marvel
Administrátor

Kde nás najdeš


Nábor do redakce

Mám zájem!