Vánoční soutěž - Pravidla a průběh hry

Vánoční soutěž - Pravidla a průběh hry

Hry
Vánoční soutěž - Pravidla a průběh hry

Pozdě, ale přece! Stejně jako loňský rok pro vás máme na prosinec připraveného něco speciálního!

530 0
2. prosinec 2019, napsal Svět Marvel

Vánoce se blíží, co si trochu zasoutěžit?

Nebude se opět jednat o žádnou jednorázovou srandičku, ale o celý měsíc, kdy každý den přibude na našem webu jedna soutěžní otázka – a samozřejmě, nebude to otázka ledasjaká. Soutěžní otázky budou stejně jako loni z nejrůznějších koutů Marvelu, zejména zabrousíme do filmů a komiksů.

Neočekávejte pouze znalostní kvíz, během soutěžního měsíce můžete narazit na obrázky, zdánlivě nicneříkající fráze, či potřeštěné říkanky, které ve výsledku značí odpověď, kterou od vás chceme slyšet. A nebojte se, šetřit vás nebudeme!

Otázka bude vždy sestávat z klasického úvodního obrázku, na které jste zvyklí z našich článků, a samotného soutěžního obrázku, říkanky nebo otázky, která se bude nacházet v článku samotném. Věnujte pozornost úvodnímu obrázku s číslem otázky, napoví vám!

Startujeme 1. prosince a soutěž poběží až do novoroční půlnoci, přičemž 1. ledna bude vybrán hlavní šťastlivec, který v průběhu soutěže nasbíral nejvíce bodů a k němu další dva, kteří sice nedosáhli na nejvyšší stupeň, ale jejich odhodlání a získané body je zařadily hned za vítěze.

Soutěžní otázka bude zveřejněna každý den ráno a možnost na ni odpovídat bude až do půlnoci téhož dne. POZOR! Body získáte pouze za správnou odpověď! Za špatnou se body samozřejmě neodečítají, ani vás špatná odpověď nevyřadí z dalšího soutěžení, je však třeba si odpověď pořádně promyslet!

Soutěžní odpovědi nám v průběhu soutěže zasílejte do ZPRÁV NA FACEBOOK a pamatujte, uznána bude vždy ta první, kterou jste nám zaslali! Výjimku tvoří první soutěžní otázka, na kterou můžeme odpovídat do úterní půlnoci a body za správnou odpověď vám budou přičteny i během úterka. Důvodem je pozdější čas vypuštění otázky a tím pádem i méně času na odpověď.

Vítěz soutěže, který nasbírá v průběhu nejvíce bodů, se může těšit na poukaz na zboží z našeho e-shopu v hodnotě 1 000 korun.

Soutěžící na 2. místě se může těšit na poukaz na zboží z našeho e-shopu v hodnotě 800 korun.

Na v pořadí 3. výherce čeká poukaz v hodnotě 600 korun. Jeden ze soutěžících se navíc může těšit na speciální odměnu!

BĚHEM PRVNÍHO PROSINCOVÉHO TÝDNE NAVÍC OČEKÁVEJTE VYLEPŠENÍ, KTERÉ VÁM, DOUFÁME, HRU NÁLEŽITĚ ZPŘÍJEMNÍ I TROCHU OKOŘENÍ A VRÁTÍ VÁS NA CHVÍLI ZASE NA ZAČÁTEK. Jakmile bude rozšíření aktivní, vysvětlíme co a jak :)

Tak co? Těšíte se?


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama
ComicShop.cz