V závěrečném dílu pavoučí trilogie by se mohl objevit i Daredevil

V závěrečném dílu pavoučí trilogie by se mohl objevit i Daredevil

Filmy
326 0
20. březen 2020, napsal Adam Pospíšil

S Charlie Coxem jakožto Daredevilem jsme se rozloučili po tom, co byl jeho seriál na Netflixu zrušen. Nyní to vypadá, že by se mohl vrátit v připravované marvelovce.

V závěrečném dílu pavoučí trilogie by se mohl objevit i Daredevil

29. listopad 2018 – tak to je datum, kdy server Variety přišel s informací, že se ruší plno Netflixovských projektů, které mimo Daredevila zahrnovaly i Luka Cage, The Punishera, Jessicu Jones či Iron Fista. Jelikož se však jedná o marvelovské hrdiny z televizních obrazovek, nebylo vyloučeno, že se dočkáme znovuzrození v podobě filmových rolí, ovšem s jinými herci. Jakmile zazněl tento návrh, většina fanoušků obrátila oči v sloup a nebyla schopna připustit, aby se pod maskou nevidomého právníka skrýval někdo jiný, než Charlie Cox.

Vše se však může změnit a kromě vysněného návratu by se mohl kompletně změnit i Marvel jako takový. Doteď jsme totiž byli svědky pouze dvou případů, kdy se postava z filmu objevila ve vedlejším seriálu (Phil Coulson, Agent Carter), ovšem zřídkakdy se stalo, že bychom uviděli seriálovou postavu úřadovat na velkém stříbrném plátně. A když už se tak stalo, nešlo o žádnou hitparádu.

Kevin Smith, filmový režisér a scénárista, se před nedávnem podělil na svém Twitteru o spekulaci právě ohledně Daredevila, který by se mohl potenciálně objevit ve třetím dílu pavoučí trilogie. Prohlásil, že po konci Far From Home si můžeme být jistí, že následek odhalení pravé Spider-Manovy identity bude opravdu velký, a proto by bylo zakomponování jednoho z nejlepších právníků ze stejného universa vskutku na místě. Ačkoliv jde o nepotvrzenou informaci a sám Kevin říká, že i on by si pravdivost této spekulace opravdu přál, něco na tom přece jen bude – jakožto režisér zná plno dalších režisérů, a to včetně těch nejznámějších. Nedivili bychom se tedy, kdyby se Charlie Cox ještě alespoň jedenkrát v Marvelu na stříbrném plátně po boku Spider-Mana objevil.

Kdyby se vše potvrdilo a vydařilo tak, jak má, do budoucna by se seriálové postavy ve filmech mohly objevovat častěji – co říkáte? Podělte se o svůj názor do komentářů!

(Zdroj informace – Screenrant; zdroje obrázků – Screenrant, Hdwallpapers, Twitter)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Adam Pospíšil
Adam Pospíšil
Uživatel

Kde nás najdeš


PILSCO