Ukradené kostýmy Spider-Mana přímo z natáčení

Ukradené kostýmy Spider-Mana přímo z natáčení

Filmy
Ukradené kostýmy Spider-Mana přímo z natáčení

Když se v roce 2001 natáčel první Spider-Man, byly z placu odcizeny hned čtyři obleky.

220 0
1. prosinec 2022, napsal Excelsior

Jak se říká: Co není přibité, to někdo klofne.

Kostýmy se po osmnácti měsících vyšetřování našly a vrátily. Tento čin měl na svědomí bývalý člen ochranky filmového studia a jeho komplic, kteří byli následně zatčeni. Columbia pictures nabídla odměnu za informaci vedoucí k nalezení a vrácení odcizených oděvů ve výši 25 000 dolarů (přes 500 000 kč). Odborníci pak vyčíslili jejich sběratelskou hodnotu na dvojnásobek.

Filmaři zařadili do filmu Spider-Man 2 narážku na tento incident. Když se Peter Parker, kvůli slábnutí jeho pavoučích schopností, rozhodne již nadále nebýt Spider-Manem, zanechá svůj outfit (nutno podotknout, že velmi nezodpovědně) na popelnici. alt Zde jej nalezl popelář, který kostým přinesl do redakce Daily Bugleu přímo šéfu J. J. Jamesonovi. Jameson byl vždy skrblík a nabídl onomu dobrákovi 50 dolarů. Popelář se však nedal a na nabídku odvětil, že by více dostal i na eBay. Tak dostal dvojnásobek a Jameson mu sarkasticky chtěl dát ještě mýdlo.

My však tušíme, že skutečným zlodějem byl možná samotný J. K. Simons, který se v něm předváděl u sebe v kanceláři ve vystřižené scéně.

alt

(Youtube)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama