Ukáže se Cap znovu v MCU po boku Wolverina?

Ukáže se Cap znovu v MCU po boku Wolverina?

Seriály
272 0
20. květen 2020, napsal Michal Černý

Jedna z těch reálnějších spekulací, jak se znovu potkat s Chrisem Evansem v jeho ikonické roli.

Ukáže se Cap znovu v MCU po boku Wolverina?

Abychom si dokázali na tuhle otázku odpovědět, připomeňme si vyjádření samotného Chrise Evanse alias Steva Rogerse. Ten řekl, že nemá problém se do své role na krátkou chvíli vrátit, pokud to bude zapadat do děje a bude mít jeho zapojení smysl. Což dává docela dobrou naději, že se tak stane. Hodně lidí na první dobrou napadne série Falcon and the Winter Soldier, ale to je podle mého soudu bylo příliš brzo a navíc by se ztratilo kouzlo z jejich vzájemného rozloučení v Endgame. Existuje totiž mnohem lepší a zábavnější možnost. A tím se dostáváme k Loganovi.

Kuloáry totiž koluje další info. Marvel prý chystá další hranou sérii pro Disney+ s názvem Weapon X. Příběh se má zaměřit na vznik tajné základny, která provádí tento výzkum a taktéž začátky samotného Logana. Součástí jeho flashbacků bude i účast ve Druhé světové válce. No a tady se úplně jednoduše dostáváme k odpovědi na úvodní otázku.

Jestliže Weapon X skutečně vznikne, pak jaká je lepší příležitost, než právě setkání těchto hrdinů v tomto období našich dějin? Ostatně, jejich první interakce se odehrála právě zde. A navíc je to skvělá symbolika. Naposledy se uvidíme s Capem na jeho úplném počátku, vlastně ještě v době, kdy jeho příběh ani pořádně nezačal. Předá tak pomyslné žezlo nováčkovi do MCU, tedy představiteli nového Wolverina. Série by tak pravděpodobně měla sloužit k tomu, abychom si na herce stačili zvyknout.

Po Hugh Jackmanovi to bude hodně těžké.

Komiksová předloha tu je, nápad na seriál taky v pohodě, dá se z toho vykřesat kvalitní materiál. Jedinou otázkou tak nakonec bude, v jaké realitě se odehrává děj. Předpokládá se, že mutanti v té hlavní, kterou celou dobu sledujeme, neexistují a přivedou je až události ve filmu Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Co když tu ale celou dobu jsou a jen se nepletou do záležitostí lidí? V seriálu Falcon and the Winter Soldier se objeví lokace Madripor, ostrov, který byl v komiksech jedním ze základen mutantů. Jsou snad celou dobu zde? O Madriporu jsme psali TADY.

Podle mě je to možnost, ale zrovna tahle zahrnuje až moc vysvětlování a podle mě k tomu ani žádné náznaky nejsou. Vždyť v Marvelu předlouho nevěděli, kdy s k právům na tyto charaktery vůbec dostanou. Proto si myslím, že taková série se bude odehrávat v jiné realitě, než je hlavní a tamní Logan jen díky kulervoucím událostem, které změní všechno, přestoupí do hlavní linky. Anebo je to ještě jinak. Kdo ví, jak pracuje Multiverse v MCU.

(Zdroj informací – wegotthiscove­red.com; Zdroje obrázků – screenrant.com, cbr.com)


Nábor do redakce

Mám zájem!Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Michal Černý
Michal Černý
Administrátor

Kde nás najdeš


Nábor do redakce

Mám zájem!