Třetí Ant-Man možná představí slavnou čtveřici superhrdinů

Třetí Ant-Man možná představí slavnou čtveřici superhrdinů

Filmy
2.67 / 5 415 4
7. leden 2021, napsal slayer

Minulý měsíc jsme se během akce Disney Investor Day dočkali spousty pikantních novinek, mezi něž patřilo také potvrzení příprav rebootu Fantastické čtyřky, o který se postará režisér Jon Watts.

Třetí Ant-Man možná představí slavnou čtveřici superhrdinů

Ten momentálně v Atlantě natáčí třetího Spider-ManaTomem Hollandem, ve kterém se objeví také Benedict Cumberbatch v roli Doctora Strange a postavy ze starších filmů o pavoučím muži. Hned poté se vrhne na Fantastickou čtyřku.

Podle insiderky Grace Randolph nyní studio Marvel hledá jejich hlavní představitele, přičemž se primárně poohlíží po menších talentovaných hercích. Poprvé bychom se však mohli této slavné superhrdinské čtveřice dočkat pospolu v nově oznámeném třetím díle očekávaného megafilmu Ant-Man and the Wasp, jenž dostal podtitul Quantumania.

Ten sice uvidíme nejdříve koncem příštího roku nebo v průběhu roku 2023, avšak jeden z členů Fantastické čtyřky by se údajně mohl objevit ještě dříve, a to v některém z nově vznikajících marvelovských seriálů, jenž poběží na streamovací službě Disney+.

A jaký máte na tuto informaci názor vy? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích pod článkem nebo na Facebooku!

Zdroj: Twitter Grace Randolph


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Listina základních práv a svobod

Vážený člověče, který jsi zablokoval můj účet, ačkoliv jsem se pouze slušně dotázal na zdroj informace, mám pro Tebe pár slov z Listiny základních práv a svobod České republiky, konkrétně Hlava druhá, Oddíl druhý:

Politická práva Článek 17

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.

(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.

(3) Cenzura je nepřípustná. …

Zejména ten třetí bod, zvláště v případě, kdy se jedná o zcela slušný a korektní komentář, který ještě ke všemu pomohl zvýšit kredibilitu redaktora, si moc dobře pamatuj. Odstranění člověka jen z toho důvodu, že nevyhovuje rozbitému morálnímu kompasu pana majitele, je zcela nepřípustné a jakkoliv neomluvitelné.

Děkuji za pozornost a pevně věřím, že se to vícekrát nebude opakovat.

Autor článku

slayer
Redaktor

Kde nás najdeš


PILSCO