'Transformers od Marvelu' dorazí příští rok!

'Transformers od Marvelu' dorazí příští rok!

Seriály
'Transformers od Marvelu' dorazí příští rok!

Marvel nedávno oznámil novou komiksovou sérii, ve které se nám představí všichni členové Avengers ve zbrusu nových robotích oblecích.

4.75 / 5 598 0
24. listopad 2020, napsal Daniel Sláma

Zajímali jste se někdy o to, jak by Hulkovi nebo Spider-Manovi slušel obří robotický oblek? Příští rok budete mít šanci to zjistit. Marvel totiž oznámil novou sérii s názvem Avengers Mech Strike, která by měla odstartovat v únoru příštího roku.

O scénář se postaral Jed MacKay (Black Cat) a o kresbu Carlos Magno (Fantastic Four, Empyre: Avengers). Prvotní synopse příběhu nám slibuje zcela nového nepřítele, na kterého běžné metody prostě neplatí. Proto bude zapotřebí vytvořit něco úplně nového – obří robotický oblek pro každého člena Avengers (Iron Man, Captain America, Thor, Black Widow, Hulk, Black Panther, Captain Marvel a Spider-Man).

Jediný, kdo nám k chystané nové sérii něco řekl, byl právě scénárista Jed MacKay:

„Když se Avengers postaví proti něčemu, co se vzpírá jejich obvyklým metodám, bude zapotřebí nečeho nového – obřích robotických obleků! Byla vážně bomba vzít Avengers a nasoukat je do nich (do robotických obleků, pozn. red.). Když máte co dočinění s Avengers, všechno musí být velké. Velká akce, velké trable. A teď velcí roboti!“

„Půjde o velkou nonstop akci s velkým spádem. Uvidíte řadu oblíbených Avengerů, kteří se postaví proti nečekanému novému nepříteli… u kterého se však možná ukáže, že je docela známý! Marťani, roboti, dinosauři… Vše bude horší dřív, než se na to naši hrdinové dokáží vůbec připravit.“

Nakonec tu máme tři ukázky kresby Carlose Magna. Nejde sice o žádnou převratnou kresbu, je to klasický mainstream, špatně ale určitě nevypadá.

(Zdroje obrázků: marvel.com)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama