Trailer na čtvrtého Thora s podtitulem Láska jako hrom je venku

Trailer na čtvrtého Thora s podtitulem Láska jako hrom je venku

Filmy
Trailer na čtvrtého Thora s podtitulem Láska jako hrom je venku

Konečně jsme se dočkali plnohodnotného traileru k příběhu o vesmírném vikingovi, Thoru Odinsonovi.

1081 0
24. květen 2022, napsal David Schmirler

Po velmi úspěšném teaseru zveřejnil Thor: Láska jako hrom také o něco podrobnější trailer, který nám konečně naznačuje, co by nás ve filmu mohlo čekat.

Důležité je, že se nám v traileru konečně představuje hlavní záporák Gorr (Christian Bale), bytost odhodlaná zabít úplně všechny bohy. Padouch je zpracovaný jako opravdu temný patron a my máme pocit, že v jeho scénách mizí barvy i z okolního prostředí. Bale pod maskou a digitálními efekty působí jako zajímavá směs několika hororových a temných bytostí. Doufáme, že k povedenému vzhledu nám nabídne i zajímavou osobnost.

Oficiální synopse filmu:

Thor (Chris Hemsworth) se nachází na své nejtěžší životní cestě – k nalezení vnitřního míru. Jeho cestu za odpočinkem však přeruší galaktický zabiják Gorr the God Butcher (Christian Bale), který usiluje o zánik bohů. Thor požádá Valkýru (Tessa Thompson), Korga (Taika Waititi) a svou ex-přítelkyni Jane Foster (Natalie Portman), která – k Thorovu překvapení – ovládá mocné kladivo Mjolnir stejně jako mocný Thor. Společně se vydávají na vesmírné dobrodružství, aby odhalili tajemství Gorra a zastavili ho dříve, než bude pozdě.

Trailer s českým dabingem:

K prvnímu traileru vychází i oficiální plakát.

Premiéra je v našich kinech naplánována na 7. července.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama