Tom Holland: Spider-Man 3 je nejambicióznější superhrdinský film všech dob

Tom Holland: Spider-Man 3 je nejambicióznější superhrdinský film všech dob

Filmy
5 / 5 435 0
9. únor 2021, napsal Johnny

Tom Holland, který debutoval v roli Spider-Mana ve filmu Captain America: Civil War, si poměrně rychle získal reputaci člověka, který o chystaných projektech vyžvaní všechno možné.

Tom Holland: Spider-Man 3 je nejambicióznější superhrdinský film všech dob

Po několika letech působení v MCU je už ale představitel Petera Parkera opatrnější a namísto vyzrazování klíčových informací si v současnosti osvojuje schopnost projekty propagovat.

V nedávném rozhovoru pro server Variety Holland okomentoval, jak vnímá připravovaného třetího Spider-Mana:

„Mohu říct, že je to ten nejambicióznější samostatný superhrdinský film, který byl kdy vytvořen. Sednete si a čtete scénář. A vidíte, o co se snaží (scénáristi, pozn. redakce). A vychází jim to. Je to opravdu působivé. Ještě nikdy jsem neviděl samostatný superhrdinský film podobný tomuto. A já přitom, však víte, znovu, jsem to malé šťastné hovínko, které má to štěstí, že může v tom filmu být Spider-Manem. Máme před sebou ještě spoustu natáčení. Začali jsme před Vánoci, natáčeli jsme okolo sedmi týdnů. O Vánocích jsme si udělali přestávku a pak začali znovu. Jsem prostě nadšený stejně jako kdokoliv jiný, že to mohu vidět, že toho mohu být součástí.“

Příběhově bude Spider-Man 3 navazovat na předchozí díl (Spider-Man: Far From Home), na jehož konci byla Peterova tajná identita odhalena celému širému světu.

Dozvěděli jsme se také, že určitý vliv budou na třetího Spider-Mana mít i události, k nimž dojde v sérii WandaVision, která momentálně běží na Disney+.

Mnozí se tak domnívají, že půjde skutečně o film, ve kterém se, jak uvádí četné spekulace, kromě Hollanda v roli Petera Parkera objeví i Toby Maguire a Andrew Garfield. Hollandovo prohlášení tyto spekulace ostatně pouze přiživuje.

Potvrzeni dosud byli Jamie Foxx, jenž si zopakuje roli Electra, kterého ztvárnil ve filmu Amazing Spider-Man 2, a Alfred Molina, který se ve druhém Spider-Manovi Raimiho trilogie objevil jako Doctor Octopus.

K tomu, jaký vliv bude WandaVision na příběh Spider-Mana (a Doctora Strange ve filmu Doctor Strange in the Multiverse of Madness) mít, se Kevin Feige, prezident Marvel Studios, vyjádřil následovně:

„Největším vodítkem je podtitul druhého Doctora Strange. To je největším nápovědou pro to, kam nás Multiverse of Madness (v překladu v podstatě „multivesmír šílenství“, pozn. redakce) zavede, a jak ji budeme prozkoumávat. Je pro mě neskutečné, že se tu bavíme o třetím Spider-Manovi. Na filmu jménem Spider-Man 3, který režíroval Sam Raimi, jsem pracoval před mnoha lety. Takže takhle, nazývat to zkráceně Spider-Man 3, to je v pořádku. My tomu říkáme Homecoming 3.“

Do které skupiny fanoušků se řadíte vy? Je pro vás právě třetí Spider-Man nejatraktivnějším filmem čtvrté fáze MCU? A jak se stavíte ke spekulacím ohledně multiverse a možného výskytu „dalších Spider-Manů“?

(Zdroje obrázků – comictaq.com, freegametips.com, iconichipster.com, theilluminerdi­.com)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Johnny
Redaktor

Kde nás najdeš


PILSCO