Tom Holland odhalil název pro Spideyho sequel

Tom Holland odhalil název pro Spideyho sequel

Filmy
2202 0
25. červen 2018, napsal Zechy

Pokaždé, kdy Holland něco zveřejní na sociálních sítích, Marvel i Sony se zděsí, co to zase dělá… Alespoň tak popsal své leaky sám herec, který nám nyní odhalil, jak se bude jmenovat jeho sequel. A jak jinak, než zjevně neúmyslně.

Tom Holland odhalil název pro Spideyho sequel

Mladičký představitel Spider-Mana si svou pozornost nezískává jen díky tomu, jakou roli reprezentuje. Velký podíl na jeho slávě má i fakt, že Holland je schopný fakticky prozradit i to, co neví. V rámci jeho role například neplánovaně prozradil, že Spider-Man by měl být trilogie, odhalil tehdy teprve připravovaný plakát pro Infinity War, či naznačil, jak malou roli má ve filmu sehrávat Loki v podání Toma Hiddlestona, kdy odhalil, že herce na placu skoro vůbec neviděl. Že se jednalo o neplánované odhalení, naznačila reakce Benedicta Cumberbatche (Dr. Strange), který radši Hollandovi zakryl během rozhovoru pusu.

Ostatně takových rozhovorů, kdy Holland něco prořekne a Cumberbatch se snaží zachránit situaci, byste našli spousty. Tentokrát ovšem nebylo nikoho, kdo by zabránil tomu, aby Holland prozradil název Spideyho sequelu. Událo se tak v jeho videu na instagramu, kdy ukázal titulní stranu pro scénář, který obdržel, a který se jmenuje: Spider-Man: Far From Home.

Sorry for no announcements, but I love you guys ♥️

Příspěvek sdílený ✌️ (@tomholland2013), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2018–06–24T00:39:11+0­0:00“>Čen 23, 2018 v 5:39 PDT</time>

I když dle reakcí je název tak říkajíc na houby, dle všeho se opravdu jedná o pravý název, alespoň sám Holland na tom trvá. Titulek pro Spideyho sequel, který herec údajně leaknul s požehnáním studia, by ovšem byl v korelaci se vším, co aktuálně o nadcházejícím sequelu víme. Tedy, že by se měl natáčet různě po světě, dokonce i v České Republice!

Spider-Manův sequel, pro který je potvrzená role Jakea Gyllenhaala aka Mysteria, se nám představí v kinech po konci největšího filmového armagedonu (Avengers 4), 5. července 2019.


Nábor do redakce

Mám zájem!Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.


Nábor do redakce

Mám zájem!