Tom Holland odhalil název pro Spideyho sequel

Tom Holland odhalil název pro Spideyho sequel

Tom Holland odhalil název pro Spideyho sequel

25. červen 2018 Zechy Filmy 0 2169

Pokaždé, kdy Holland něco zveřejní na sociálních sítích, Marvel i Sony se zděsí, co to zase dělá… Alespoň tak popsal své leaky sám herec, který nám nyní odhalil, jak se bude jmenovat jeho sequel. A jak jinak, než zjevně neúmyslně.

Tom Holland odhalil název pro Spideyho sequel

Mladičký představitel Spider-Mana si svou pozornost nezískává jen díky tomu, jakou roli reprezentuje. Velký podíl na jeho slávě má i fakt, že Holland je schopný fakticky prozradit i to, co neví. V rámci jeho role například neplánovaně prozradil, že Spider-Man by měl být trilogie, odhalil tehdy teprve připravovaný plakát pro Infinity War, či naznačil, jak malou roli má ve filmu sehrávat Loki v podání Toma Hiddlestona, kdy odhalil, že herce na placu skoro vůbec neviděl. Že se jednalo o neplánované odhalení, naznačila reakce Benedicta Cumberbatche (Dr. Strange), který radši Hollandovi zakryl během rozhovoru pusu.

Ostatně takových rozhovorů, kdy Holland něco prořekne a Cumberbatch se snaží zachránit situaci, byste našli spousty. Tentokrát ovšem nebylo nikoho, kdo by zabránil tomu, aby Holland prozradil název Spideyho sequelu. Událo se tak v jeho videu na instagramu, kdy ukázal titulní stranu pro scénář, který obdržel, a který se jmenuje: Spider-Man: Far From Home.

Sorry for no announcements, but I love you guys ♥️

Příspěvek sdílený ✌️ (@tomholland2013), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2018–06–24T00:39:11+0­0:00“>Čen 23, 2018 v 5:39 PDT</time>

I když dle reakcí je název tak říkajíc na houby, dle všeho se opravdu jedná o pravý název, alespoň sám Holland na tom trvá. Titulek pro Spideyho sequel, který herec údajně leaknul s požehnáním studia, by ovšem byl v korelaci se vším, co aktuálně o nadcházejícím sequelu víme. Tedy, že by se měl natáčet různě po světě, dokonce i v České Republice!

Spider-Manův sequel, pro který je potvrzená role Jakea Gyllenhaala aka Mysteria, se nám představí v kinech po konci největšího filmového armagedonu (Avengers 4), 5. července 2019.

Ohodnoť článek

Pro ohodnocení článku se, prosím, přihlaš zde.

Průměrné hodnocení 0 / 5

Komentáře

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaš nebo zaregistruj.

Zatím nebyl napsán žádný komentář.