Tom Holland bude údajně součástí animovaného Spider-Versa

Tom Holland bude údajně součástí animovaného Spider-Versa

Filmy
Tom Holland bude údajně součástí animovaného Spider-Versa

Snímek Spider-Man: Across the Spider-Verse (Spider-Man: Napříč paralelními světy) by měl spatřit světlo světa začátkem června letošního roku. A zdá se, že se propojí i se světem MCU.

198 0
26. únor 2023, napsal Excelsior

Tím pojítkem by se měl stát logicky Spider-Man ze Země-616, kterého hraje Tom Holland. Už první film s Milesem Moralesem z roku 2018 slavil úspěch, jak u kritiků, tak u fanoušků. V situaci, kdy se příběh Petera ParkeraMarvel Cinematic Universu víceméně uzavřel, je zařazení Toma Hollanda do filmu pochopitelným krokem studia. Sony Pictures chce využít filmová práva na postavu pavoučího muže, jak jen může.

Už snímky Venom či Morbius, filmy z tzv. “Sony-Versa”, se pokoušeli o provázání s konkurencí. Venom byl ve svém druhém filmu přenesen do MCU a v Morbiovi byl zase do jeho vesmíru přenesen Adrian Toomes. Smysl to dává asi jako stěrače na ponorce.

Zpět k Across the Spider-Verse. Loni v říjnu byla premiéra filmu posunuta a mnozí se shodují, že zařazení Hollanda do obsazení to nejspíš zapříčinilo. Miles by se měl na své cestě mimo jiné dostat i do hrané, neanimované dimenze s Tomem Hollandem. Holland se navíc do své role, narozdíl od jeho hereckých kolegů, nevrátil v rámci animované série What if…?/Co kdyby…?.

Když už je to s těmi Spider-Many v MCU od filmu No Way Home tak hezky rozběhnuto, proč v tom nepokračovat. Marvelovský vesmír je momentálně ve fázi objevování Multivesmíru, takže případné zmatení všedních diváků by nemuselo být nijak dramatické. A kdo ví, třeba se objeví i další hraní Spider-Mani. Trend mixovat hraný a animovaný film je, zdá se, v posledních letech už zase v kurzu (viz nový Space Jam nebo Tom a Jerry).

Koncem loňského roku se začaly objevovat zvěsti o roli Hollanda ve Spider-Man: Across the Spider-Verse. A drby se dostaly až k producentovi Spider-Verse, Christopheru Millerovi, který odpověděl:

„řekněme… V multivesmíru je možné cokoliv,“

Spider-Man: Napříč Paralelními světy vstoupí do českých kin 1. 6. 2023.

(Zdroj: Screen Rant)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama
ComicShop.cz