Tipy na vánoční komiksy, část první

Tipy na vánoční komiksy, část první

Seriály
Tipy na vánoční komiksy, část první

Vánoční svátky se nám neúprosně blíží. A jak se lépe dostat do pohody a navodit si tu správnou náladu, když ne s patřičnou dávkou komiksů?

462 0
23. prosinec 2021, napsal Johnny

Merry X-Men Holiday Special (2018) #1

Celkem 25 příběhů, každý mapující jeden den v podání mutantů od prvního do pětadvacátého prosince. Zajímá vás, jak vypadá Chanuka v podání Magneta? Nebo jak spolu stráví Vánoce Rogue a Gambit? Pak je tento komiks něco přímo pro vás.

Power Man and Iron Fist: Sweet Christmas Annual (2016) #1

V tomto případě se jedná doslova o dvojnásobnou porci Power Mana a Iron Fista. Je pro vás také předvánoční nakupování noční můrou? Zde se takový běžný pobyt v nákupním centru změní ve válku se samotnými démony. Na návštěvu zavítají i Spider-Woman a Hellstrom.

Gwenpool Holiday Special: Merry Mix-Up (2016) #1

V této knize na vás čeká 5 svátečních příběhů s Gwenpool. Tedy, abychom byli přesnější, podíváme se společně s Gwenpool na zoubek například Punisherovi, Milesu Moralesovi nebo třeba Deadpoolovi. Už jen samotná kombinace vyjmenovaných postav zní rozhodně zajímavě, co říkáte?

Ghost Rider X-Mas Special Infinite Comic (2016) #1

Gabe, malý bratr Robbieho Reyese alias Ghost Ridera, to ve škole schytává za to, že má prý příliš vánoční nálady… Dětem z východního Los Angeles je zkrátka Santa Claus víceméně ukradený. A tak není divu, že si na ně zuby brousí Krampus.

Deadpool Killustrated (2013) #3

Poté, co Deadpool pozabíjel všechny hrdiny, kteří se v marvelovském univerzu vyskytují, se rozhodne vydat do světa klasické literatury. Připravte se na trochu jinou verzi Vánoční koledy od Charlese Dickense, ve které Ebenezera Scrooge nenavštíví v noci nikdo jiný než právě žoldák s nevymáchanou­ hubou.

The Amazing Spider-Man (1963) #420

Během nakupování pro Mary Jane naváže Spider-Man pozoruhodný vztah s jistým mutantem. Nate Grey později Petera Parkera telepaticky „obdaruje“…

X-Men (2004) #165

A opět X-Meni. Tentokrát se nám naskytne pohled na Emmu Frost během zuřící sněhové bitvy nebo na Gambita, jak „prozře“. V roli Santa Clause se objeví samotný Beast.

Tolik k první dávce svátečního čtení. Brzy se můžete těšit na další!

alt

(Zdroje obrázků – marvel.com)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama