Tipy na vánoční komiksy, část druhá

Tipy na vánoční komiksy, část druhá

Seriály
Tipy na vánoční komiksy, část druhá

Přinášíme vám druhou část doporučení vánočního čtiva, kterým se zaručeně v tomto období naladíte na správnou vlnu.

440 0
24. prosinec 2021, napsal Johnny

Marvel Holiday Special (2005) #1

Doctor Strange pořádá sváteční sešlost přímo v Sanctum Sanctorum. Zápletka jako vyšitá z typické vánoční romantické komedie. Kdo všechno dorazí? A co se všechno stane? Nenechte si to ujít.

Wolverine (2003) #49

Je právě Štědrý večer a ozbrojená skupina převlečená za elfy vzala rukojmí a obsadila obchodní dům na Manhattanu. K jejich smůle se však v blízkosti nachází i Logan, který neváhá bojovat.

Marvel Holiday Comic (2011) #1

Lepší než sváteční příběh jsou samozřejmě rovnou čtyři takové příběhy naroubované do jednoho komiksu. Zatímco Spider-Man, Wolverine a Nick Fury slaví Vánoce, můžeme sledovat, jak Ben Grimm a Kitty Pryde skrze Chanuku veselí skupinku dětí.

Gwenpool Special (2015) #1

She-Hulk se rozhodla pozvat na svůj sváteční večírek takřka celé marvelovské univerzum. O povedené interakce mezi různými postavami tak nebude nouze. Podívejte se, jak to vypadá, když se spolu setkají Deadpool a Hawkeye nebo jak své první Vánoce v kůži hrdiny slaví Gwenpool.

Spider-Man/Deadpool (2016) #12

Nastávají svátky a Deadpool i Spider-Man jsou oba sami. Což znamená, že jsou jediní dva, kdo mohou zachránit Vánoce. Ty jsou totiž pod útokem jistého boha, který se označuje za Santu.

Fantastic Four (1998) #564

Fantastická čtyřka cestuje do Skotska, aby strávila svátky s Reedovou rodinou. Prvotní starostí vybraných zúčastněných je, zdali je Santa zvládne najít. Možná by se ale měli mít všichni na pozoru spíše před obyvateli městečka, v němž se právě nachází.

Punisher: Silent Night (2005) #1

Pokud jste se stále ještě do vánoční nálady nedostali, nic si z toho nedělejte. Frank Castle totiž taky ne. Mnohem více ho zajímá vystopování a potrestání jisté osoby. Nejdříve se ale bude musit postavit svému největšímu nepříteli. Ten je obtloustlý, obléká se do červené a nosí plnovous.

A to by pro tentokrát bylo vše. Máte nějaký vlastní tip, který jsme neuvedli? Podělte se s námi o názor.

alt

(Zdroje obrázků – marvel.com)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama