Thunderbolts mají režiséra i scénáristu

Thunderbolts mají režiséra i scénáristu

Filmy
Thunderbolts mají režiséra i scénáristu

Již delší dobu se špitalo, že se Thunderbolts dočkají v rámci MCU vlastního filmu. V komiksech jde zjednodušeně řečeno o tým reformovaných superpadouchů, kteří jsou vysílaní na černé operace, které nejsou schopni splnit Avengers ani ostatní superhrdinové.

867 0
10. červen 2022, napsal filmfanouch

Zjednodušeně řečeno se jedná o takovou Marvel variaci Sebevražedného oddílu ze stáje DC Comics. Za dobu existence Marvel Cinematic Universe se vyrojila spousta protivníků, kteří si mohli nechat pootevřená vrátka pro případný návrat právě v týmových Thunderbolts. Nyní to vypadá, že se Thunderbolts skutečně chystají. Našli totiž režiséra.

Režie Thunderbolts se konkrétně chopí Jake Schreier. Jeho režijní debut Robot a Frank zažil úspěch na Filmovém festivalu v Sundance, Schreier se následně ujal adaptace románu Papírová města a od té doby se věnoval primárně seriálové tvorbě. Nedávno měl ovšem v Marvel Studios odprezentovat své pojetí Thunderbolts a vedoucí v Marvel Studios údajně tak nadchnul, že pozici okamžitě získal.

Kromě Schreiera má film již i scenáristu, tím by měl být Eric Pearson. Ten napsal dvě epizody seriálu Agent Carter a poté se chopil i scénáře u filmu Thor: Ragnaroku i u sólové Black Widow. Zkušenosti s Marvelem tak má a studio je s ním očividně spokojeno.

Prozatím není potvrzené, kdo přesně se ve filmu objeví a kdo vlastně bude patřit mezi členy Thunderbolts. Natáčení by ovšem mělo proběhnout příští léto a v Marvelu již nyní údajně komunikují s herci, kteří se již v MCU objevili, aby zajistili, že budou mít tito herci příští léto čas.

Tím příval novinek prozatím končí, 9. října 2022 na D23 ovšem nastane nová prezentace budoucích projektů od Marvel Studios. Dá se tak očekávat, že se dozvíme i více informací právě o filmových Thunderbolts. Dost možná tak bude definitivně potvrzeno, zda se můžeme například skutečně těšit na Barona Zema v podání Daniela Brühla, Yelenu Belovu v podání Florence Pugh či U. S. Agenta v podání Wyatta Russella. alt Otázkou poté je, zda po nedávné smrti Williama Hurta dojde k přeobsazení role Generála Rosse, který by mohl konečně dostat příležitost stát se obáváným Red Hulkem, jenž je většinou v komiksech velitelem týmu.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama